Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Статті

Прибирання снігу з даху - справа для професіоналів

Прибирання снігу на міських вулицях проводиться силами працівників комунальних служб. Прибирання снігу на приватних територіях можуть здійснюватися силами самих власників, хоча можна, певна річ, найняти для цього спеціальних працівників.

Докладніше >>

Сучасні клінінгові компанії

У наші дні клінінгові компанії пропонують багатий спектр усіляких послуг з прибирання офісів, будинків і квартир.

Докладніше >>

Що ми знаємо про пил?

Він всюди: на телевізорі, в улюбленій диванній подушці, у дверній щілині, на кришці каструлі з борщем, на забутій на столі кульковій ручці, та й на самому столі його сила-силенна. Лежить сірим шаром й аж ніяк не втішає око й ніс.

Докладніше >>

Європейські дослідження наголошують на швидкому розвитку клінінгової індустрії.

Європейська Федерація Клінінгової Індустрії (EFCI), що представляє сектор контрактного клінінгу на рівні Євросоюзу, опублікувала результати свого останнього широкого дослідження.

Докладніше >>

Вибачте, але вас обчистили!

Власники нерухомості потерпають від нечистих на руку прибиральниць, нехтуючи правилами найму персоналу.

Докладніше >>

Мойдодир прийшов у великий бізнес

ЯКЩО раніше про бізнесменів, які надавали незвичайні види послуг, говорили, що вони "роблять гроші з повітря", то з певного часу на зміну цьому вислову прийшов новий: "роблять гроші з бруду".

Докладніше >>

Про прибирання відверто

Мало кому подобається витрачати свій особистий час на прибирання квартири. Саме тому газети безкоштовних оголошень рясніють пропозиціями від фірм і приватних осіб, які готові взяти на себе рутинну хатню роботу.

Докладніше >>

Навчання клінінгу, або де здобути навички професійного клінера

Йдучи за модою, проводячи дослідження ринку (у більшості випадків це регіональні ринки), пам’ятаючи про малобюджетність бізнесу, багато підприємців зупиняються на ідеї розвитку клінінгу у своєму регіоні.

Докладніше >>

Хочете більше довідатися про клінінг? Тоді відкрийте клінінговий бізнес

Сучасне професійне прибирання - це найскладніша наукомістка галузь. Спеціально навчений і сертифікований персонал, непрості технології прибиральних процесів, високоякісні хімікати.

Докладніше >>

Поговоримо про професійне прибирання, або що таке клінінг-сервіс?

Давно минули ті часи, коли прибирання торговельних площ здійснювалося за допомогою ганчірки, віника й швабри. Сьогодні професійні клінінгові компанії справляються із цим набагато ефективніше й швидше.

Докладніше >>

Замислилися про прибирання у квартирі? Тож як вибрати пилосос

Насправді, поняття «пилосос» - просте й складне одночасно. З одного боку, призначення приладу зовсім очевидне з його назви, а з іншого...

Докладніше >>

 

Прибирання сьогодні: клінінгові компанії витісняють із офісів непрофесіоналів

На експлуатацію офісного будинку за 10 років витрачається приблизно стільки ж грошей, скільки на його будівництво. Однак витрати на експлуатацію можуть різко й зненацька збільшитися.

Докладніше >>

Хімічні способи видалення плям з текстильних поверхонь.

Видалення плям з текстильних поверхонь - одна з найважливіших і найскладніших операцій у процесі чищення текстильних покриттів.

Докладніше >>

Чистка шкіри.

Догляд за шкіряними виробами можна здійснювати, спираючись на природу самого матеріалу.

Шкіра - гігроскопічний капілярно-пористий матеріал, що добре поглинає вологу й також легко її віддає, тому необхідно просто підтримувати нормальну відносну вологість у приміщенні, де знаходяться меблі.

Докладніше >>

Професійний догляд за вікнами.

Давайте розберемося для початку, що ж це за матеріал - скло?

За складом це: кварцовий пісок, сода, вапно та інші тверді матеріали. У процесі виготовлення скла при охолодженні рідкої скломаси, що складається з різних неорганічних оксидів, збільшується в'язкість при певній зоні температур, таким чином складові скла не встигають розташуватися в необхідну форму кристалічних решіток. Завдяки великій в'язкості скло й набуває твердої форми.

Докладніше >>

Прибирання котеджів

Прибирання котеджу - це, як правило, разове прибирання, у процесі якого якісно виконується комплекс робіт, необхідних для наведення ладу у приміщеннях відповідно до світових стандартів і вимог замовників.

Докладніше >>

Правила догляду за килимовим покриттям

Будь-який, навіть найменш вибагливий ковролін, потрібно берегти й леліяти. Адже витрачені на це зусилля повернуться сторицею. Навіть найдешевше покриття при належному догляді «протягне» років п'ять, а що вже говорити про дорогі та «наворочені».

Щоб ковролін на підлозі завжди мав гарний вигляд, досить дотримуватися наступних нескладних правил.

Докладніше >>

Оздоровче чищення ковроліна

Медицина визнає - більше 15% найпоширеніших хвороб безпосередньо або опосередковано пов'язані з алергією людини на різні речовини. Багато видів алергій напряму пов'язані з диханням. Тому для кожного, хто прагне зберегти своє здоров'я, зменшити шанси отримати алергійне захворювання «завтра», контроль за якістю повітря у своєму житлі «сьогодні» - важливе завдання.

Докладніше >>