Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Чищення басейнів (ціна)

Чищення басейнів цінаПлавання в басейні допомагає забути про зайвий стрес і розслабитися після важкого дня. Ще це прекрасна можливість стежити за своєю фігурою і зміцнювати імунну систему. Але мати свій басейн також означає, що за ним потрібно регулярно доглядати, адже в ньому накопичується бруд і можуть розмножуватися небезпечні для здоров'я людей мікроби. Тому дуже важливо своєчасно замовляти професійну чистку басейнів. Ціна даної послуги досить демократична в наш час. Професійне чищення допоможе зберігати басейн в належному для його використання вигляді.

Особливості чищення басейнів (ціну потрібно уточнювати під час замовлення) залежать, перш за все, від того, який у Вас басейн. До різних басейнах можуть застосовуватися різні способи чищення і використовуватися при цьому різні хімічні та інші засоби. Основні відмінності спостерігаються під час чищення стаціонарних і збірних (каркасних і надувних) басейнів.

Чищення басейнів (ціна прийнятна) стаціонарного типу обов'язково повинна включати в себе чистку фільтрів та іншого обладнання, яке підтримує воду в нормальному стані. Незалежно від типу басейнів, хороші фахівці обов'язково чистять всі стіни і дно басейнів від осадку. Саме там накопичується основний бруд, яка стає причиною появи різних грибків і небезпечних мікроорганізмів. Для більш ефективної чистки басейнів (ціна послуги залежить від розміру басейну) застосовують якісні хімічні засоби, наприклад, засоби компанії «PROCHEM». Вони повинні бути повністю безпечними для здоров'я людей. Якщо басейн не сильно великого розміру, фахівці рекомендують також регулярно міняти воду в ньому. Чищення басейнів (ціна послуги різна) в такому випадку буде ще більш результативною.

Економте свій час і замовляйте у нас чистку басейнів! Ціну послуги можна уточнити, зателефонувавши нам по телефону.