Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Знищення пилового кліща

Як виконується знищення пилового кліща у матрацах у нашій компанії?


Зателефонуйте або напишіть нам аби замовити клінінгову послугу

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03

office@cleaning-kiev.com.ua

Замовте зворотній дзвінок і менеджер з Вами зв'яжеться
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Чому варто обрати нас?


Якісно. Ми надаємо високий стандарт професійних клінінгових послуг більше 20 років. Перед безпосереднім початком робіт наші фахівці обовʼязково тестують матеріал для попередження небажаного впливу хімічних засобів.

Безпечно. Наша компанія використовує продукцію Prochem (Великобританія) і «Chemspec» (США), яка відповідає міжнародним стандартам, а також сертифікована в Україні. Всі хімічні засоби біорозкладні, гіпоалергенні, безфосфатні, не мають сильного запаху, а також безпечні для дітей.

Зручно. Ми надаємо послуги з виїзної хімчистки. Не потрібно замовляти доставку або самостійно вивозити вироби або меблі до цеху. Хімчистка виконується у Вас в квартирі, будинку або офісі.

Вигідно. Завдяки професійним килимомийним машинам «ЕDIС» (США), матраци та меблі не потрібно сушити додатково фенами, що заощаджує Ваш час і кошти.

Швидко. Час висихання матраців та меблів становить 2-3 години.Особливості видалення пилового кліща

Як регулярно Ви чистите матрац пилососом для матраців? Тоді ось що Вам слід знати: домашні ліжка, мʼякі меблі і килими є ідеальним середовищем існування для пилових кліщів. За даними Американської ради з науки і здоровʼя, один тільки Ваш матрац може бути домом для 10 мільйонів пилових кліщів. Пилових кліщів можна побачити тільки під мікроскопом, розмір коливається від 0.1 до 0.5 мм. У людей алергія проявляється не на самих пилових кліщів, а на сліди їх життєдіяльності. Як наслідок, зʼявляється нежить, свербіж шкіри і почервоніння на тілі. Щоб позбутися від цих маленьких шкідників, матраци і оббивку необхідно регулярно чистити. Звичайні пилососи не можуть впоратися з цією проблемою, тому що маленькі павукоподібні ховаються глибоко в тканині і їх досить важко видалити. Фахівці нашої компанії промивають спеціальним миючим розчином вироби із застосуванням потужного екстрактора, що допомагає повністю позбутися пилових кліщів.

Що впливає на результат хімчистки?

Обладнання (побутові пилососи, напівпобутові, професійні) та хімічні засоби клінінгової компанії.

Досвід і професіоналізм майстра клінінгової компанії.


Як зробити замовлення:


Крок 1.
Дзвінок або електронна заявка на сайті


Крок 2.
Виїзд нашого фахівця. Огляд обʼєкта та тестування хімічних засобів


Крок 3.
Виконання
хімчистки


Крок 4.
Оплата безготівковим платежем на наш рахунок, на банківську карту, а також майстру або менеджеру готівкоюМи турбуємося про Вашу безпеку

Важливо памʼятати, що при виборі компанії не потрібно орієнтуватися виключно на ціну. Безпечні та ефективні професійні хімічні засоби, які застосовує наша компанія, коштують значно дорожче. Це обумовлено відсутністю у їх складі фосфатів, перхлоретілену, гідроксиду амонію і інших небезпечних речовин. Тому, від застосовуваних засобів залежить не тільки результат виконаних робіт, але і здоровʼя Вашої сімʼї або співробітників. На жаль, у разі непрофесійної роботи клінінгових компаній, в більшості випадків забруднення вже не можна вивести повторно, а в деяких випадках, це може привести до деформації матеріалів. Наша компанія пропонує кваліфікований персонал, професійне обладнання та засоби. Як наслідок - чистота і порядок без шкоди для Вас.


При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Наші контакти:

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03
office@cleaning-kiev.com.ua