Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Хімчистка шкіряних меблів

ХІМЧИСТКА ШКІРЯНИХ МЕБЛІВ


Зателефонуйте або напишіть нам аби замовити клінінгову послугу

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03

office@cleaning-kiev.com.ua

Замовте зворотній дзвінок і менеджер з Вами зв'яжеться
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Чому варто обрати нас?


Якісно. Ми надаємо високий стандарт професійних клінінгових послуг більше 20 років. Перед безпосереднім початком робіт наші фахівці обовʼязково тестують матеріал для попередження небажаного впливу хімічних засобів.

Безпечно. Наша компанія використовує продукцію Prochem (Великобританія) і «Chemspec» (США), яка відповідає міжнародним стандартам, а також сертифікована в Україні. Всі хімічні засоби біорозкладні, гіпоалергенні, безфосфатні, не мають сильного запаху, а також безпечні для дітей.

Зручно. Ми надаємо послуги з виїзної хімчистки. Не потрібно замовляти доставку або самостійно вивозити меблі до цеху. Хімчистка виконується у Вас в квартирі, будинку або офісі.

Вигідно. Хімчистка виконується вручну після чого виріб безкоштовно покривається спеціальним кондиціонером для шкіряних меблів.

Швидко. Завдяки високоякісним хімічних засобам робота виконується набагато швидше.Особливості чищення шкіряних меблів

Якщо Ви придбали шкіряні меблі, то Ви інвестували в те, що прослужить Вам все життя і з роками буде виглядати все краще і краще. Не зважаючи на те, що шкіряний матеріал міцніший, він потрібує більш ретельного і регулярного догляду. В іншому випадку, на меблях можуть зʼявитися глибокі тріщини і плями. Саме тому, дуже важливо правильно і регулярно доглядати за шкіряними меблями, намагатися викликати фахівців клінінгової компанії відразу після того, як відбулося забруднення, а також обовʼязково наносити спеціальний кондиціонер, який підходить саме для Вашого виробу. Наша компанія виконує хімчистку шкіряних меблів із застосуванням нових технологій, що допомагає продовжити термін використання улюблених виробів.

Що впливає на результат хімчистки?

Плями та забруднення:

  • Самостійне видалення забруднень непрофесійними засобами
  • Тривалість забруднення
  • Походження (містять крохмаль і цукор, білок, танін, масляні плями і плями від фарби, хімікати і оксиди)
  • Ступінь забруднення

Хімічні засоби клінінгової компанії.

Матеріал виробу (натуральна шкіра, екошкіра, анілін, спилок, замша / алькантара).

Досвід і професіоналізм майстра клінінгової компанії.


Як зробити замовлення:


Крок 1.
Дзвінок або електронна заявка на сайті


Крок 2.
Виїзд нашого фахівця. Огляд обʼєкта та тестування хімічних засобів


Крок 3.
Виконання
хімчистки


Крок 4.
Оплата безготівковим платежем на наш рахунок, на банківську карту, а також майстру або менеджеру готівкоюМи турбуємося про Вашу безпеку

Важливо памʼятати, що при виборі компанії не потрібно орієнтуватися виключно на ціну. Безпечні та ефективні професійні хімічні засоби, які застосовує наша компанія, коштують значно дорожче. Це обумовлено відсутністю у їх складі фосфатів, перхлоретілену, гідроксиду амонію і інших небезпечних речовин. Тому, від застосовуваних засобів залежить не тільки результат виконаних робіт, але і здоровʼя Вашої сімʼї або співробітників. На жаль, у разі непрофесійної роботи клінінгових компаній, в більшості випадків забруднення вже не можна вивести повторно, а в деяких випадках, це може привести до деформації матеріалів. Наша компанія пропонує кваліфікований персонал, професійне обладнання та засоби. Як наслідок - чистота і порядок без шкоди для Вас.


При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Наші контакти:

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03
office@cleaning-kiev.com.ua