Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Хімчистка килимів ціна

Хімчистка килимів цінаКилими бувають як дорогими, так і недорогими. Однак кожному килиму, незалежно від його вартості, слід проводити правильний догляд. День у день килим піддається впливу багатьох несприятливих факторів. Це пил, бруд, волога навіть і жир. Зберегти привабливий вигляд килиму допоможе професійне чищення. Хімчистка килимів, ціна якої в Україні досить доступна, поверне килимовому ворсу м'якість, а візерунку свіжість і яскравість.

Звичайно, випрати або почистити килим зовсім не важко власними руками. Проте, ніяке ручне чищення не зможе забезпечити результат такої якості, як професійна хімчистка килимів. Ціна такої послуги в різних клінінгових компаніях буде різною. Як правило, в багатьох фірмах вона доступна. Тому економити тут не зовсім розумно. Перш, ніж приступити до чищення килима, клінер-фахівець вивчає його склад, аналізує відомості з етикетки (якщо така є), перевіряє лицьову і виворітну сторону на наявність пошкоджень і недосконалостей. Така попередня робота дозволяє визначитися з найбільш ефективним і безпечним методом очищення килима. Мало хто знає, наскільки складна процедура професійної хімчистки килимів. Ціна цієї послуги хвилює споживачів набагато більше. Власноруч здійснити якісне чищення килима досить складно. Якщо використовувати не той засіб або здійснювати очищення неправильно, велика ймовірність, що килим в результаті не стане ідеально чистим або ж зовсім буде зіпсований. Щоб уникнути таких неприємностей, краще відразу звернутися в хімчистку килимів. Ціна такого чищення цілком прийнятна. Та й результат навряд чи розчарує.

Суха і волога хімчистка килимів, ціна і результат якої Вам напевно сподобаються - послуга, що надається компанією "Клінінг-Сервіс".

Ціна хімчистки килимів залежить від декількох факторів. Точну вартість уточнюйте по телефону.