Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Своя справа. Клінінгові бізнес ідеї

Своя справа. Клінінгові бізнес ідеї

Клінінгові бізнес ідеїПочати свою справу мріють багато людей. Але, як це не сумно, своя справа так і залишається реалізованою тільки в мріях, так як деякі бізнес ідеї в наш час реалізувати досить проблематично.

Клінінгова компанія «Клінінг - сервіс» пропонує відмінні можливості для реалізації прекрасної бізнес ідеї щодо організації власної клінінгової компанії. В умовах загальносвітової кризи клінінговий бізнес як ніколи затребуваний, так як на початку діяльності можна взагалі не залучати персонал і вся поточна робота здійснюється власними силами. А через деякий час, збільшивши обсяги замовлень (як правило 2-3 місяці) можна подумати і про те, щоб найняти співробітників. Також на перших порах не потрібен великий офіс. А для господарських потреб підійде практично будь-яке приміщення. І найважливіше:  для того, щоб почати клінінговий бізнес НЕ ПОТРІБЕН СОЛІДНИЙ СТАРТОВИЙ КАПІТАЛ!

Свою справу реалізувати можна в двох варіантах. По-перше, якщо є можливість, то можна придбати готовий бізнес. Другий варіант, більш клопіткий, але менш витратний - почати з малого і потихеньку розвивати свою справу. Дуже важливим моментом є те, що почати клінінговий бізнес по силам і одній людині, вклавши близько 1.5 - 2 тис. $. До того ж у компанії «Клінінг Сервіс» можна пройти тренінги та початкове навчання, а надалі постійно отримувати рекомендації та поради з прибирання. Купуючи професійну техніку для клінінгу, Ви отримаєте докладні консультації, які допоможуть правильно експлуатувати прибиральне обладнання. Наша компанія безпосередньо співпрацює з виробником професійної клінінгової техніки «EDIC» (USA), тому проблем з комплектуючими ми не відчуваємо, а отже не будете відчувати проблем і Ви. Таким чином, купуючи професійне прибиральне обладнання в нашій компанії, Ви не тільки почнете свою справу з нуля, але й придбаєте надійного наставника і постачальника.

Клінінговий Бізнес (відео)

 

(044) 237-63-26, (044) 592-38-63

Клінінгова компанія «Клінінг Сервіс»