Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Миття вікон (ціна)

Миття вікон цінаМода на великі вікна і засклені фасади сприяла тому, що виріс попит на послуги промислового альпінізму. Іншим способом помити великі за площею шибки і глухі скляні панелі фасаду висотки просто не представляється можливим. Не всі, але багато, клінінгових компаній внесли в список послуг, що надаються такий вид діяльності, як миття вікон (ціна у різних фірм може відрізнятися) способом промислового альпінізму. Завдяки цьому, сьогодні такою роботою займаються спеціально навчені люди, а не дилетанти.

На послугу «миття вікон» ціна формується виходячи з багатьох факторів. Це і вартість роботи фахівця, і якість використовуваних в роботі засобів, і площа для очищення поверхні. Іншими словами, чим більше за площею скляних поверхонь належить помити, чим дорожче застосовувані витратні матеріали, чим складніше фронт роботи, тим в більшу суму це обійдеться замовнику.

Миття вікон, ціна якого не обов'язково дуже висока, - сервіс безсумнівно потрібний. Через забруднення вікон в приміщення надходить менше світла, а значить знижується рівень комфорту для працюючих (проживаючих) у ньому людей. Світло в такому приміщенні включають частіше, а значить активніше використовується електроенергія. Це тягне за собою зайві витрати на оплату комунальних послуг, що не дуже приємно. Миття вікон (ціна доступна), виконане якісно не зажадає повторення досить довгий час. У своїй роботі мийники використовують спеціальні засоби, відштовхуючі пил, бруд, воду, завдяки дії яких забруднюватися вимиті вікна будуть менш активно, ніж раніше.

На послугу «миття вікон» ціна в «Клінінг-Сервіс» набагато демократичніше, ніж у багатьох інших клінінгових компаній.

Якщо критерієм вибору клінінгової фірми є не тільки якість роботи, а й ціна, миття вікон від «Клінінг-Сервіс» - це те, що потрібно.