Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Мийка фасадів Київ

Мийка фасадів КиївМийка фасадів у Києві, як і в будь-якому іншому місті, може знадобитися для будь-якого будинку. Пил, сміття, брудні розводи після дощу, кіптява і висоли - все це накопичується на фасадах, роблячи їх неохайними і непрезентабельними. Компанії ж або установі в цій будівлі необхідно підтримувати відповідний рівень і репутацію, яка не може бути блискучою з брудним фасадом. І найкращим рішенням у такому разі стане професійне миття фасадів у Києві. Воно передбачає роботу фахівців, які використовують сучасні ефективні засоби для очищення та надійне обладнання. Засоби підбираються з урахуванням облицювального матеріалу, а також ступеня забруднення поверхні. Крім того, працівники повинні спочатку визначити можливі пошкодження фасадів, щоб надалі врахувати ці чинники при митті фасадів у Києві.

Якісна миття фасадів (Київ) за низькими цінами здійснюється кваліфікованими фахівцями компанії «Клінінг-Сервіс».

Одним з найбільш ефективних сьогодні способів миття фасадів в Києві, який успішно застосовується в нашій компанії, є мийка за допомогою телескопічних штанг. Таке обладнання дозволяє швидко і якісно мити фасади висотою до 25-ти метрів. Крім надання послуг миття фасадів в Києві, ми також можемо запропонувати оренду обладнання для тих, хто бажає виробляти мийку своїми силами. Крім устаткування і всіх супутніх інструментів і матеріалів ми також навчимо персонал Вашої компанії або установи.

Співпраця з «Клінінг-Сервіс» - це вигідно, якісно та оперативно. Звертайтеся до нас, якщо Вам необхідне миття фасадів (Київ).