Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Клінінгові послуги, мийка

Клінінгові послуги мийкаУкраїнці двояко ставляться до клінінгових компаній і послуг, які вони надають. Багато хто переконаний, що це сервіс для ледачих. Хоча не завжди це твердження справедливе. Якщо у власній квартирі здійснити прибирання не складно і навіть іноді приємно, то на робочому місці навряд чи хтось із співробітників захоче наводити порядок, пилососити килими, мити підлогу. У таких ситуаціях клінінгові послуги (миття вікон, чищення меблів і жалюзі, генеральне прибирання приміщень) будуть як не можна до речі.

Існують також види робіт, які без клінінгової компанії здійснити досить складно. Маються на увазі такі клінінгові послуги як миття вікон висотних будівель, фасадів, вітрин магазинів. Такі роботи вимагають застосування спеціальної хімії та обладнання. У разі багатоповерхових будівель не завжди мийку зовнішньої частини стін можливо здійснити з землі. Часто є потреба в промисловому альпінізмі, що дуже небезпечно без наявності досвіду і надійного спорядження. Компанії, що надають такі клінінгові послуги (миття фасадів та вікон), мають можливість здійснити очищення стін і скла максимально безпечно і якісно.

Клінінгові послуги миття фасадів будівель досить затребувані в Києві та інших містах. Красиві новобудови і торгові центри здатні дуже швидко розгубити свою чарівність через те, що на їх поверхні накопичується бруд. Щоб вулиці міста виглядали охайно, роботи двірників буде недостатньо. Без послуг клінінгу тут також ніяк не обійтися.

Компанія «Клінінг-Сервіс» надає клінінгові послуги: миття вікон, вітрин, фасадів будівель.

Ми гарантуємо якість і оперативність. Нашим фахівцям можна не боячись довірити будь-які клінінгові послуги (мийка, хімчистка, прибирання). Підсумковий результат Вас безсумнівно порадує.