Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Чищення шкіри.

Догляд за шкіряними виробами можна здійснювати, виходячи із природи самого матеріалу:

шкіра - гігроскопічний капілярно-пористий матеріал, що добре поглинає вологу й також легко її віддає, тому необхідно просто підтримувати нормальну відносну вологість у приміщенні, де знаходяться меблі.

Потрібно пам'ятати

  • що жирові речовини, які надають еластичності шкірі, згодом висихають. Безумовно, це процес не швидкий і триває роками, але втрата еластичності призводить до розтріскування лицьового шару. Існує дуже проста й легка процедура: меблі з натуральної шкіри потрібно один раз на рік імпрегнувати - жирувати.
  • Шкіряні вироби бажано не ставити на прямі сонячні промені й інтенсивні електричні лампочки, щоб уберегтися від передчасного вицвітання або вигоряння барвника.
  • Для видалення нальоту пилу й бруду з поверхні шкіри, використовується звичайна м'яка фланелева ганчірка, змочена у звичайній воді або в слабкому мильному розчині (слаболужне середовище).
  • Плями від лікарських настойок, вина, різні сліди від фломастерів видаляються за допомогою медичного спирту (або перекису водню) і шматочка вати. Різні органічні жирові плями для шкіри не шкідливі, тому що вони згодом проходять крізь усю товщу шкіри.

Що стосується способів чищення, то хімчистки всіх країн світу знають поки що два. Це - сухе чищення (власне хімчистка) і чищення водою (аква-чистка). А всі ексклюзиви в цій царині належать відкриттям в галузі формул хімічних розчинів.

Отже, тільки сучасні розчини здатні зберегти природну красу та блиск шкіряного виробу, забезпечити еластичність.

Довірте чистоту професіоналам!

<<Назад