Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Хімчистка салону авто своїми руками

Хімчистка салону авто своїми рукамиБільшість автолюбителів впевнені, що хімчистка салону авто своїми руками - це складно, і навіть немає сенсу пробувати здійснити цю процедуру самостійно. Ми готові посперечатися з цією думкою, тому що вважаємо, що це цілком здійсненна процедура, звичайно, за умови, що стан салону не зовсім катастрофічний. Хімчистка салону авто своїми руками - справа не складна, якщо проводити її регулярно і правильно. Для цього знадобляться деякі засоби для чищення, губки, ганчірки, щітки, серветки. З метою прискорити процес хімчистки салону авто своїми руками і зробити його більш ефективним можна використовувати парогенератор і / або пилосос.

Хімчистка салону авто своїми руками, як і хімчистка руками фахівців, починається зі збору сміття та звільнення машини від усього, що буде заважати. Бажано дістати з салону гумові килимки, особисті речі, всякі дрібнички і, звичайно ж, непотрібний мотлох. Тільки після цього можна починати безпосередньо хімчистку. Далі слід оцінити характер плям на оббивці стелі, дверей, сидінь. Сьогодні існують засоби, здатні впоратися з будь-яким забрудненням, навіть дуже складним. Важливо підібрати засіб так, щоб воно прибрало плями, але при цьому не зашкодило матеріал оббивки. Щоб перевірити ступінь агресивності миючого засобу, спробуйте його нанести на невелику непомітну ділянку оббивки. Якщо все добре, сміливо можете використовувати цей засіб далі. Якщо оббивка - шкіра, її досить протерти звичайним мильним розчином і витерти насухо серветками. Шкіру також бажано просочити спеціальним засобом, який захистить її від вигорання, висихання і розтріскування.

Хімчистка салону авто своїми руками тільки тоді буде успішною, якщо проводити її не рідше одного разу в 3 - 4 місяці. Якщо Ви не готові особисто приділяти стільки уваги чистоті свого авто, зверніться до професійних клінерів.

Хімчистка салону авто своїми руками не дала бажаних результатів? Фахівці нашої клінінгової компанії допоможуть виправити це непорозуміння. Звертайтеся!