Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Як відіпрати рушники?

Як відіпрати рушникиЯк відіпрати рушники? Кожна хороша господиня, напевно, була б щаслива дізнатися відповідь на це питання. В процесі експлуатації рушники брудняться дуже швидко. Плями, які можна побачити на такому рушнику, можуть бути різного характеру. Багато з них виводяться із зусиллям або не відпираються зовсім.

Насправді, існує досить дієвий спосіб, як відіпрати рушники. Про нього знає не кожна господиня. Сьогодні ми готові розкрити Вам цей секретний рецепт. За допомогою цього методу можна прибрати практично всі плями з рушників. По завершенню процедури Ваші рушники знову стануть чистими, білими, позбудуться неприємного запаху. Ну що ж, приступимо!

Для початку зберіть всі свої рушники і висушіть їх. Важливо, щоб рушники були саме сухими, інакше результат буде гірше. Оцініть загальний обсяг рушників, які потребують прання. Виберіть каструлю, в яку вони всі зможуть поміститися. Приготуйте в ній окріп. Якщо обсяг вашої ємності 10 літрів, додайте в окріп соняшникової олії, дві столові ложки сухого відбілюючого засобу, стакан прального порошку. Покладіть рушники в гарячий розчин і дайте всьому вмісту ємкості охолонути до кімнатної температури. Білизна рушників Вас напевно вразить. Знаючи тепер, як відіпрати рушники, Ви зможете утримувати в ідеальній чистоті не тільки меблі та посуд, але також кухонний текстиль. Переконавшись у дієвості даного методу, обов'язково розкажіть, як відіпрати рушники, своїм подругам. Їм цей секрет теж напевно стане в нагоді.

Наш метод здається Вам сумнівним або занадто складним? Але думка про те, як відіпрати рушники, не дає спокою? Тоді єдиним виходом для Вас буде звернутися до фахівців з виведення складних плям.

Не знаєте, як відіпрати рушники? Повернути рушникам привабливий зовнішній вигляд допоможуть фахівці клінінгової компанії.