Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Прибирання після потопу

Прибирання після потопуВід потопів не захищений жоден власник житлоплощі в багатоповерховому будинку. Навіть жителі останніх поверхів іноді страждають від затоплень. Тільки причиною є вже не неуважні сусіди, які забули закрити кран у ванній, а безвідповідальні працівники комунальних служб, які приділяють недостатню увагу стану дахів. Якщо з Вами така неприємність уже сталася, якщо Ваша квартира стала жертвою недобросовісних сусідів зверху або ж атмосферних опадів, у Вас напевно буде довге і досить непросте прибирання після потопу. Прибрати воду з підлоги, висушити паркет, меблі і килими, переклеїти шпалери, перефарбувати стелю - всім цим, а можливо і не тільки, Вам належить займатися найближчим часом.

Щоб прибирання після потопу завершилося якнайшвидше, спробуйте скористатися послугами клінінгової компанії. Якщо помити підлогу Ви зможете самі, то правильно висушити килим - навряд чи. Найменше зволікання з сушінням корів або ж неякісне здійснення сушіння може стати причиною того, що дорогий і ще недавно гарний килим перетвориться в жалюгідну, гниючу і виділяючу неприємний запах річ. Прибирання після потопу буде здійснене з мінімальними втратами, якщо покликати на допомогу фахівців в цій справі. Ми маємо на озброєнні потужні повітряні конвектори та цілі сушильні камери, за допомогою яких Ваш килим буде врятований і зможе ще довго прикрашати Ваш будинок.

Прибирання після потопу здається Вам неймовірно складною справою? Фахівці компанії «Клінінг-Сервіс» готові переконати Вас у зворотному.

Прибирання після потопу займе набагато менше часу і зажадає від Вас набагато менше сил, якщо в помічники взяти фахівців. Ми зробимо в Вашій квартирі глибоке очищення, здатне прибрати до крапельки зайву вологу і запобігти розмноженню небезпечних мікроорганізмів. Не бажаєте займатися прибиранням після потопу поодинці? Тоді скоріше телефонуйте в «Клінінг-Сервіс»!