Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Як почистити штори: поради від фахівців клінінгової компанії

Штори і фіранки можуть зробити будь-яку кімнату більш затишною. До того ж, вони захищають від зайвого світла і сторонніх очей. Але з часом вони брудняться і вже не виглядають так красиво. Тому потрібно знати, як почистити штори. Поради від фахівців клінінгової компанії допоможуть Вам найкраще. Правильний догляд допоможе Вам зберегти первинний вигляд фіранок, а значить, і зберегти задуманий інтер'єр кімнати.

Як почистити штори: поради від фахівців клінінгової компаніїПо-перше, потрібно враховувати, з якої тканини зроблені Ваші штори. Це ключовий момент під час вибору методів і способів, як почистити штори. Поради від фахівців клінінгової компанії вчать, що не всі штори можна прати в пральних машинках. Наприклад, штори ламбрекен після такого виду прання швидко втрачають свою форму, а повернути її потім неможливо. Такі штори найкраще чистити в спеціалізованій хімчистці, а не в домашніх умовах. Тому потрібно заздалегідь дізнатися, як почистити штори (поради від фахівців клінінгової компанії Вам підкажуть), якими Ви користуєтеся. Якщо ж вони все-таки не бояться пральної машини, краще всього використовувати делікатний режим прання. Він допоможе максимально вберегти Ваші штори від можливих пошкоджень. Незалежно від типу тканини, також краще віджимати штори вручну і сушити їх природним шляхом.

По-друге, пилосос - це відмінна відповідь на питання, як почистити штори. Поради від фахівців клінінгової компанії вчать використовувати його для сухого чищення. Воно теж є досить ефективною.

Якщо Ви боїтеся зіпсувати свої штори, тому що не впевнені напевно, як почистити штори, поради від фахівців клінінгової компанії вчать нас звертатися до професіоналів. Вони зроблять чистку швидко і якісно.

Якщо Ви не знаєте, як почистити штори, поради від фахівців клінінгової компанії Вам не допомагають, телефонуйте в компанію «Клінінг - Сервіс»!