Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Хімчистка меблів (Київ)

Хімчистка меблів КиївНайбільше пилу скупчується на меблях. Але якщо пил на полицях і тумбочках зазвичай можна помітити, коли він осідає, то на м'яких меблів його практично не видно. Тому улюблений диван може легко стати основною причиною несвіжого повітря в приміщення і навіть виникнення серйозних алергічних реакцій на пил. Крім того, диван з часом втрачає свій зовнішній вигляд через виникнення плям і забруднень на його оббивці. Часом хімчистка меблів (Київ) в домашніх умовах і підручними засобами вже не допомагає. У такому випадку потрібно сміливо звертатися до фахівців, і Ваші м'які меблі знову стануть красивими і чистими!

Хімчистка меблів (Київ) професійна здійснюється в кілька етапів. Спочатку фахівці вивчають, з якого матеріалу зроблені меблі. Цей етап є дуже важливим. Неправильно підібрані засоби для чищення можуть пошкодити оббивку м'яких меблів, зіпсувати її назавжди. Особливо ретельно потрібно вибирати засоби для очищення меблів, виготовлених з натуральної шкіри.

Другий етап хімчистки меблів (Київ) передбачає вологе і сухе її очищення за допомогою професійних хімічних засобів для прибирання і спеціального устаткування. Під час проведення процедури чищення обробляється кожна ділянка поверхні меблів кілька разів. Видаляються застарілі плями, бруд, пил. Шкіряні крісла і дивани після закінчення хімчистки меблів (Київ) змащуються спеціальними засобами для збереження їх зовнішнього вигляду.

Фахівці нашої компанії здійснюють якісно і ретельно хімчистку меблів (Київ).

Хімчистку меблів (Київ) у нас можна замовити з виїздом на будинок.

Ви здивуєтеся, яким чистим і красивим стане Ваш улюблений шкіряний диван, після роботи наших фахівців!