Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Миття

мойка окон
Вікна
мойка витрин фасадов
Вітрини, фасади
мойка твердых покрытий
Тверді покриття (плитка на стінах та підлозі, гранит, мармур)

мойка пола
Підлога (лінолеум, ламінат, паркет)
Чистка тротуарной плитки
Чищення тротуарної плитки
мойка басейнов
Басейни


Миття вікон

Така послуга, як миття вікон, користується популярністю і великим попитом серед споживачів. Сучасні архітектурні проекти часто використовують в своєму будівництві великі вікна. Багато компаній та інших організацій користуються цією тенденцією. Таке рішення має дуже привабливий і солідний вигляд. Великі вікна прикрашають обʼєкт і надають йому свій унікальний стиль. Але за ними важко доглядати і тримати в постійній чистоті. Вікна дуже швидко забруднюються, особливо з зовнішньої сторони. На них осідає пил, зʼявляється бруд і розводи. Тоді вони втрачають свій чудовий вигляд і вимагають професійного втручання. Якщо Вам потрібне миття вікон, звертайтеся до нас в клінінгову компанію «Клінінг Сервіс». Ми маємо великий досвід і цінні знання, які допоможуть нам усунути будь-яку проблему, що виникла. Наші фахівці продемонструють Вам свій професіоналізм і Ваші вікна будуть сяяти як нові.

Миття вікон не забере багато часу. Наші фахівці оперативно справляються з поставленим їм завданням. Ми швидко і якісно повернемо Вашим вікнам втрачений блиск і чистоту. Вони будуть радувати Вас своєю свіжістю, а оточуючі не зможуть відвести від них очей. Послуга з миття вікон, яку ми Вам пропонуємо, здійснюється за помірними  цінами. Телефонуйте нам прямо зараз і переконайтеся в цьому.

Компанія «Клінінг Сервіс» звертає Вашу увагу на таку послугу, як миття вікон. Довіртеся нашому професіоналізму і Ви зможете насолодитися отриманим результатом.