Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Миття фасадів ціна

Миття фасадів цінаФасад є обличчям будівлі. По ньому визначають рівень компанії або організації, якій належить будинок або його частина. Тому вкрай важливо утримувати фасади в чистоті. Миття фасадів, ціна на яке різниться, є перевіреним рішенням проблеми брудних фасадів. Сьогодні існує не один спосіб мийки (промисловий альпінізм, сходи та вежі-тури, використання з землі легких штангів), і кожен з них має свої особливості. Одним з найкращих способів миття фасадів, ціна якого цілком доступна, є мийка з використанням телескопічних штанг. Це спеціальне обладнання, за допомогою якого можна оперативно провести мийку, яка здійснюється з землі на висоту трохи більше 20-ти метрів. Миття фасадів (ціна) таким способом можна здійснювати для скляних, цегельних, кам'яних та інших матеріалів.

Якщо Вам необхідна якісне миття фасадів, ціна якого буде невисокою, то звертайтеся в компанію «Клінінг-Сервіс».

Ціна на мийку фасадів може бути різною в залежності від деяких факторів. Так, вартість буде зростати або знижуватися від поверхні (скло цегла або ін.), Так як в залежності від цього фахівцями нашої компанії буде використовувати різна вода: для скляних фасадів - очищена (демінералізована, для інших - водопровідна.)

Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що фасад будівлі буде очищено в короткі терміни, а якість роботи буде максимально високою. Телефонуйте, ми приїдемо в зручний для Вас час і повернемо чистоту і презентабельний вигляд будь-якого фасаду.

Нашими фахівцями швидко і професійно здійснюється миття фасадів, ціна якого у нас приємно здивує кожного.