Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Про компанію

Клининговая компания «Клининг - Сервис» (Киев)

Компанія «Клінінг Сервіс» більше 20 років надає професійні клінінгові послуги в Києві і передмісті столиці, а саме: хімічне чищення мʼяких меблів, килимів, ковроліну, миття вікон, прибирання, чищення тротуарної плитки тощо. На ринку клінінгових послуг наша компанія виділяється наявністю кваліфікованої команди з великим досвідом, кращим на ринку України професійним обладнанням та застосуванням безпечних ефективних хімічних засобів. Наші фахівці можуть виконати клінінг будь-якої складності, а також надати необхідну консультацію.

Наша мисія

Ми здійснюємо клінінг якісно, навіть коли ніхто не дивиться.

Наші переваги

Багаторічний досвід та стандарти якості. Протягом більше 20 років основою ідеології розвитку та управління нашої компанії є високі клінінгові стандарти та професіоналізм. Для кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід і складаємо зручний графік. Перед виконанням замовлення майстри ретельно підбирають найбільш відповідне обладнання та хімічні засоби для отримання оптимального результату.

Безпека для Вашого здоровʼя. Обираючи безпечні професійні засоби, наша компанія віддає перевагу продукції компаній «Prochem» (Великобританія) і «Chemspec» (США), яка відповідає міжнародним стандартам, а також сертифікована в Україні. Всі хімічні засоби біорозкладні, гіпоалергенні, безфосфатні, не мають сильного запаху, а також безпечні для дітей.

Надійний кваліфікований персонал. Професіонали, перевірені багаторічним досвідом, це люди яким можна довіряти. Кожен співробітник цінує власну репутацію та імідж нашої компанії, тому всі роботи виконуються сумлінно в зазначені терміни. Незважаючи на великий практичний досвід, персонал регулярно підвищує свою кваліфікацію на різних тренінгах та навчальних курсах.

Професійне обладнання. Якість і швидкість клінінгових робіт, що виконуються, безпосередньо залежить від обладнання компанії. Наприклад, на відміну від напівпобутових пилососів, завдяки нашому обладнанню «ЕDIС» (США), відсоток виведення забруднень значно вищий, а мʼякі меблі не потрібно сушити додатково, що заощаджує Ваш час і кошти.

Оренда та продаж. Крім різноманітних послуг з прибирання приміщень, наша компанія здійснює продаж і здачу в оренду професійного клінінгового обладнання. На все обладнання надається передпродажна консультація з обслуговування. Вигідні ціни. Для того, аби висока якість клінінгових послуг було доступніше, ми утримуємо ціни, а також пропонуємо спеціальні програми лояльності для наших клієнтів.

Наше обладнання та спеціальний інвентар

Килимомийні машини «ЕDIС», «МYТЕЕ» (США) є універсальним обладнанням для обробки великих обсягів сильно забруднених поверхонь спеціальним миючим складом, який під тиском розпилюється на килими та мʼякі меблі. Водночас миючий засіб відразу ж вбирається, але вже разом з брудними частинками.

Завдяки роторним машинам «ЕDIC» (США) проводиться миття твердих покриттів, а також чищення килимів і ковроліну.

Сухе прибирання приміщень виконується професійними пилососами Lindhaus (Італія), які мають високу поглинаючу силу, значну маневреність і понижену гучність.

Миття вікон і миття фасадів на висоті до 20 метрів здійснюється за допомогою продуктивної миючої системи «Pure Water Cleaning Systems» (США), яка складається з набору телескопічних штанг з щітками і допоміжного обладнання для очищення і подачі води на велику висоту.

Чищення тротуарної плитки виконується за допомогою професійного обладнання фірми «Kranzle» (Німеччина). Під великим тиском машина вимиває всі можливі забруднення і траву між плиткою. У разі якщо на плитці проступили мінеральні відкладення (водяний камінь), застосовуються спеціальні хімічні засоби. Після виконання очищення здійснюється гідрофобізація – захист плитки від вологи.

Для якісної роботи наші фахівці користуються різноманітними телескопічними швабрами-свепами, обладнаними мопами з мікрофібри, зручними утримувачами з флаундерами і місткими візками для прибирання, що дозволяють виконувати всі процеси з прибирання з максимальним ефектом без втрати часу.


Замовити клінінгові послуги в Києві, а також отримати додаткову інформацію,
Ви можете зателефонувавши за телефонами:

 +380632376326   +380672306765   +380669483203   +380442376326   +380445923863