Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Сучасні клінінгові компанії

Сучасні клінінгові компанії: хімчистка м'яких меблів, чищення килимів,
миття вікон, чищення жалюзі

Сьогодні клінінгові компанії пропонують великий спектр різноманітних послуг із прибирання офісів, будинків і квартир. Найбільш затребуваними завданнями, які виконують працівники такого роду компаній - це миття вікон, хімчистка м'яких меблів, чищення килимів і жалюзі. Важливо те, що багато поверхонь, які зустрічаються майже в кожній оселі, потребують правильного й регулярного догляду.

Йдеться, перш за все, про різні покриття підлоги. Скажімо, хімчистка ковроліна - складний багатоетапний процес. Хімічна чистка ковроліна означає обробку спеціальним хімічним розчином, який піднімає на поверхню дрібні часточки пилу й бруду. Після хімічної обробки проводиться механічне чищення ковроліна, здійснюване вручну або за допомогою спеціальної техніки. Чищення килимових покриттів може здійснюватися як у спеціально обладнаних майстернях, так і під час виїзду додому. Хімчистка килимів - послуга досить затребувана, тому важливо, щоб якість даної роботи була відмінною. Якість хімчистки килимів в обладнаній майстерні, як правило, в рази вища за чищення килимів вдома. Особлива увага приділяється хімчистці килимових покриттів із ніжних матеріалів і чищенню дорогих килимових покриттів.

У різноманітних магазинах й офісах більше потрібні миття вікон і фасадів. Спеціальне альпіністське обладнання, а також піднімальні механізми використовуються під час очищення фасадів. Миття фасадів проводиться із застосуванням спеціальних миючих засобів, які не залишають слідів й убезпечують поверхню від майбутніх забруднень.

При митті скла застосовуються найсучасніші хімічні суміші, які не залишають розводів і повністю видаляються з поверхні. Виконується також миття вітрин магазинів і салонів.

У величезних залах з величезними вікнами затребувана чистка жалюзі й штор. Цей процес украй тривалий, а виконувати таку чистку потрібно особливо уважно. До чистки м'яких меблів такі ж вимоги. Залежно від матеріалу оббивки, для чищення м'яких меблів застосовуються різні технічні пристрої й миючі засоби. Чищення інших меблів виконується зі скрупульозною увагою до матеріалу.

<<Назад