Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Поговоримо про професійне прибирання

Поговоримо про професійне прибирання,
або що таке клінінг-сервіс?

Давно минули ті часи, коли прибирання торговельних площ здійснювалося за допомогою ганчірки, віника й швабри. Сьогодні професійні клінінгові компанії справляються із цим набагато ефективніше й швидше.

При словах «чистота» й «прибирання» у багатьох виникає цілком адекватна асоціація: брудна ганчірка, відро з мильною водою, господарський порошок і прибиральниця зі шваброю. Однак сучасне професійне прибирання є цілим комплексом заходів, зі своїми технологіями, спеціальними хімічними засобами, кваліфікованим прибиральним персоналом, і це прибирання під силу професійно здійснити тільки професійним клінерам.

Сьогодні клінінгові компанії обслуговують приватні квартири й заміські будинки, офіси компаній, торговельні й розважальні комплекси, виробничі й промислові підприємства.

Виникла це послуга в старій добрій Англії, коли одні кмітливі люди вчасно зрозуміли, що на задоволенні потреби в чистоті можна зробити непоганий бізнес. Вони стали створювати фірми, що займаються винятково миттям, прибиранням, чищенням усього, що цього потребує. Дуже швидко назва таких фірм - клінінгові - поширилась по всьому світу у своєму англомовному звучанні. Такою вона прийшла й до нас у Росію.

Асортимент клінінгових послуг дуже широкий і різноманітний - від щоденного прибирання (видалення пилу, миття підлоги, сходів), до складних спеціальних робіт, таких як: миття вертикальних поверхонь - стін, фасадів, реклами, вікон, вітражів, шліфування й полірування мармуру, граніту й т.д. Усе більше й більше з'являється величезних комплексів площею більше 15 тис. м кв. - як же підтримувати в них чистоту? Тут і розкриваються більші можливості професійних прибиральних компаній.

Зіпсовано підлогове покриття, на проблемне місце покладено килим, працівники починають працювати не так часто й ефективно, як хотілося б, техніка постійно ламається, а інтер'єр безнадійно псується - єдиний вихід з такої ситуації - звернутися до професіоналів, тобто в клінінг-компанію.

Довіряючи клінінг власних приміщень клінінговій компанії, Ви одержуєте незаперечні переваги. Насамперед фахівці з прибирання офісів проведуть безкоштовну експертизу. Так, наприклад, з'ясується, що необхідно підсилити брудозахист на вході й відновити покриття. Після цього можна розпочати прибирання приміщень.

Завдяки цьому вирішується основне завдання професійного прибирання - скорочення витрат на експлуатацію приміщення через збільшення терміну служби покриттів у поєднанні з ідеальним зовнішнім виглядом приміщення. Майстри знають, як правильно протирати комп'ютери й побутову техніку, вони не викинуть жодного папірця з робочого стола, тому що він може виявитися важливим документом.

Дослідження Алергійної асоціації Великобританії довели, що четверо з 10 англійців страждають від алергії на роботі, що супроводжується головним болем, млявістю й сверблячкою шкіри. Визначено, що хвороба пов'язана з пилом і випромінюваннями від працюючої оргтехніки та погано вичищеними меблями, килимами. На думку фахівців асоціації, роботодавці, які змушують співробітників працювати в таких умовах, зменшуються продуктивність їхньої праці, через що втрачають власні гроші.

Питанням номер один вважають чистоту представники готельного бізнесу. Начальник служби забезпечення готелю "Корінтія Невський Палас Готель" Тамара Михайлова повідомила: "Зважаючи на опитування наших гостей, чистота приміщень - одна з основних умов вибору готелю. Ми як п’ятизірковий готель прагнемо мати останні технології прибиральної індустрії". За словами Тамари Михайлової, у європейських країнах більшість готелів воліють користуватися готовими фахівцями, яких надають рекрутингові агентства. Це вигідніше й зручніше, ніж постійно тримати в штаті фахівців, які не завжди можуть бути задіяні в роботі.

Пильну увагу підтримці чистоти приділяють медичні установи. За словами головного лікаря стоматологічної клініки на Невському пр., 82, що належить ЗАТ "МЕДІ", Олександра Кураскуа, до цього їх зобов’язує рід діяльності. Турбота про чистоту починається з порога клініки, коли всім пацієнтам пропонують вдягти на взуття бахіли.

Таким чином, довіряючи роботу з підтримки чистоти представникам клінінг-сервісу, Ви отримуєте пряму економію власних коштів аж до 50%, адже за рахунок виведення своїх співробітників зі штату й залучення фахівців клінінг-сервісу Ви звільняєтеся від сплати багатьох податків і платите лише за послугу. Крім того, організовуючи прибиральні роботи самотужки, Ви витратите час на пошук і підбор персоналу, не одержавши при цьому гарантії, що заплановані прибиральні роботи будуть виконані дійсно якісно та у належний термін.

<<Назад