Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Як прасувати чоловічу сорочку?

Як прасувати чоловічу сорочкуЯк прасувати чоловічу сорочку, напевно знають майстри клінінгових фірм. Компанії, що надають послуги хімчистки і прасування текстильних виробів, мають на озброєнні спеціальне обладнання. Хороша технічна база і великий досвід допомагають професійним покоївкам робити свою роботу максимально якісно.

Якщо не знаєте, як прасувати чоловічу сорочку правильно, краще довірте цю роботу фахівцям.

Чи плануєте все ж прасувати сорочку самостійно? Тоді прислухайтеся до наших нечисленних, але дуже важливих порад. Знаючи теоретичні основи, як прасувати чоловічу сорочку, Ви напевно зможете скористатися ними на практиці і отримати хороший результат.

Для прасування сорочок бажано використовувати прасувальну дошку. Будь-який одяг набагато зручніше прасувати на спеціальній дошці. Процес прасування зажадає від Вас значно менше сил і часу. Сорочка - складний виріб, тому прасувати її потрібно тільки хорошою праскою з регулятором температури. Перш ніж приступати до прасування, ознайомтеся з етикеткою. З інформації, зазначеної на ній, можна теж почерпнути деякі відомості про те, як прасувати чоловічу сорочку, при чому, конкретно цю. Для Вашої зручності на етикетці виробник вказав температуру, рекомендовану для прасування даного виробу. Там же зазначено, чи можна використовувати режим відпарювання.

Як випрасувати чоловічу сорочку? З лицьового або все ж таки,  з виворітного боку? Сорочки, як правило, прасують з лицьвої сторони. Винятком будуть сорочки з шовку або вовняної тканини, з рельєфним малюнком або вишивкою. На сорочках темного кольору можуть залишитися неприємні блискучі сліди від праски. Такі сорочки рекомендується гладити або з вивороту, або ж з лицьвого боку через клапоть тонкої бавовняної тканини. Що стосується черговості і правил прасування окремих елементів, про це написано безліч докладних статей, що мають назву «Як прасувати чоловічу сорочку?» Хочеться відзначити тільки, що гладити сорочку потрібно, починаючи з більш дрібних деталей. Найбільш правильна черговість прасування: комірець, манжети, рукави, полички, спинка.