Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Миття вікон, вітрин, фасадів будівель

МИТТЯ ВІКОН, ВІТРИН, ФАСАДІВ БУДІВЕЛЬ


Зателефонуйте або напишіть нам аби замовити клінінгову послугу

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03

office@cleaning-kiev.com.ua

Замовте зворотній дзвінок і менеджер з Вами зв'яжеться
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Чому варто обрати нас?


Якісно. Ми надаємо високий стандарт професійних клінінгових послуг більше 20 років. Перед безпосереднім початком робіт наші фахівці обовʼязково тестують матеріал для попередження небажаного впливу хімічних засобів.

Безпечно. Наша компанія використовує продукцію Prochem (Великобританія) і «Chemspec» (США), яка відповідає міжнародним стандартам, а також сертифікована в Україні. Всі хімічні засоби біорозкладні, гіпоалергенні, безфосфатні, не мають сильного запаху, а також безпечні для дітей.

Зручно. Не потрібно купувати засоби, різноманітний інвентар для прибирання або думати де дістати драбину. Наші фахівці приїжджають зі своїм професійним обладнанням та хімічними засобами.

Вигідно. Процес миття значно дешевший, ніж миття фасадів альпіністами або мийниками на підйомнику.

Швидко. Непотрібно видаляти демінералізовану воду, оскільки, висихаючи, очищена вода не залишає розводів, що економить час.Особливості миття вікон, вітрин, фасадів будівель

Чисті вітрини, фасадні поверхні – це «візитна картка» успішної компанії або магазину. Вони символізують самооцінку компанії і є переконливим аргументом як для співробітників компанії, так і для клієнтів та відвідувачів. Однак забруднення і пил можуть завдати непоправної шкоди цим поверхням. Регулярне чищення і догляд допоможуть їх зберегти, надаючи скляним вітринам і фасадам блиск і захист від корозії і атмосферних впливів. Наша компанія виконує миття вітрин і фасадів з використанням інноваційного обладнання «Pure Water Cleaning Systems» (США). Зазначена система миття здійснюється за допомогою телескопічної штанги і демінералізованої і деіонізованої води, що дозволяє зберігати поверхні чистими набагато довше. Миття поверхонь можливе навіть на висоті до 21 м, стоячи на землі. Єдине що потрібно – можливість підключення до водопровідної води.

Що впливає на результат миття вікон?

Плями та забруднення:

  • Самостійне видалення забруднень непрофесійними засобами
  • Тривалість забруднення
  • Походження (містять крохмаль і цукор, білок, танін, масляні плями і плями від фарби, хімікати і оксиди)
  • Ступінь забруднення

Інвентар та хімічні засоби клінінгової компанії

Матеріали виробів

Досвід і професіоналізм майстра клінінгової компанії.


Як зробити замовлення:


Крок 1.
Дзвінок або електронна заявка на сайті


Крок 2.
Виїзд нашого фахівця. Огляд обʼєкта та тестування хімічних засобів


Крок 3.
Миття вікон, вітрин, фасадів будівель


Крок 4.
Оплата безготівковим платежем на наш рахунок, на банківську карту, а також майстру або менеджеру готівкоюМи турбуємося про Вашу безпеку

Порівняння ефективності методів миття вікон, вітри та фасадів будівель

МетодДоступна висотаХарактеристики
Промисловий альпінізмПрактично будь-якаЗабезпечує доступ практично до будь-яких висот, однак при невеликій висоті будівлі, багато часу витрачається на підйом на дах. Є обмеження щодо конфігурації фасаду
(виступи, балкони тощо)
Миття легкими штангами з земліДо 20 мДозволяє працювати, стоячи на землі, забезпечують високу швидкість миття. Труднощі виникають лише з миттям горизонтальних поверхонь на великій висоті.
Використання автовишкиДо 54 мМаксимальна висота 17-54 м, вартість оренди високих вишок може доходити від 1500 до 5000 грн. за зміну. Для розміщення біля будівлі необхідна наявність доріг і можливості їх перегородження на час роботи. Забезпечують високу швидкість миття.
Використання драбин, вишок, лісівДо 7,13, 20 м метрів, висоти будівліВ багатьох випадках драбина незамінна. Збірка і пересування вишки відносно складні і вимагають наявності твердого покриття в безпосередній близькості зі стіною. Монтаж лісів практично можливий тільки в процесі будівництва або капітального ремонту будівлі. Вартість оренди лісів, пересувних тур становить від 400 до 800 грн. на добу, а також зумовлює витрати на доставку збірку і розбирання.

Важливо памʼятати, що при виборі компанії не потрібно орієнтуватися виключно на ціну. Безпечні та ефективні професійні хімічні засоби, які застосовує наша компанія, коштують значно дорожче. Це обумовлено відсутністю у їх складі фосфатів, перхлоретілену, гідроксиду амонію і інших небезпечних речовин. Тому, від застосовуваних засобів залежить не тільки результат виконаних робіт, але і здоровʼя Вашої сімʼї або співробітників. На жаль, у разі непрофесійної роботи клінінгових компаній, в більшості випадків забруднення вже не можна вивести повторно, а в деяких випадках, це може привести до деформації матеріалів. Наша компанія пропонує кваліфікований персонал, професійне обладнання та засоби. Як наслідок - чистота і порядок без шкоди для Вас.


При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Наші контакти:

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03
office@cleaning-kiev.com.ua