Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Чищення матраців

Чищення матрацівЗдоров'я і загальне самопочуття людини нерозривно пов'язані з умовами сну. Здоровий сон дозволяє добре відпочити, набратися сил. А такий сон можливий тільки на ліжку з чистим матрацом. Щодня контактуючи з тілом людини, матрац з часом вбирає в себе різні запахи, здебільшого неприємні, на ньому можуть утворюватися плями, розводи, не кажучи вже про пилових кліщів, які є джерелом алергії багатьох людей. Все це говорить про необхідність проведення чистки матраців.

Зробити це своїми силами досить проблематично, оскільки підручні засоби побутової хімії є неефективними в даному випадку, та й змочувати водою матраци не рекомендується, так як сушити їх в домашніх умовах дуже довго. Тому рентабельним рішенням є довірити чистку матраців в руки фахівців.

Клінінгові компанії здійснюють даний вид роботи в кілька етапів, використовуючи професійні засоби та обладнання, за допомогою яких можна ефективно видалити більшість плям, знищити пилових кліщів, усунути неприємні запахи, а також швидко висушити очищений матрац.

Вартість у Києві чищення матраців варіюється від їх розмірів, ступеня забруднення, а також розцінок фахівців.

Вас цікавить якісне чищення матраців? Тоді звертайтеся в компанію «Клінінг-Сервіс».

Звернувшись до нас, Ви можете розраховувати не тільки на якість виконання чищення матраців, але і на лояльні ціни та оперативність відгуку - Вам не доведеться довго чекати виїзду нашого фахівця. До нас Ви також можете звернутися, якщо Вам знадобилася хімчистка килимів, прибирання, у тому числі генеральне, миття вікон та багато іншого.

Чищення матраців - захід, який слід регулярно проводити, якщо Вам потрібен міцний, здоровий сон.