Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Очищення фасадів

Очищення фасадівЗ часом фасад будівлі сильно забруднюється. На ньому залишаються розводи від дощу, снігу, сліди від пилу перетворюються на бруд. І неважливо, з якого матеріалу зроблений фасад, очищати його від бруду потрібно регулярно і своєчасно. Якщо цього не робити, фасад назавжди може втратити свій привабливий зовнішній вигляд.

Очищення фасадів виповнюється поетапно і послідовно. Він передбачає використання чистячих засобів і спеціального устаткування. Звичайними підручними коштами якісно здійснити очистку фасадів не вийде з кількох причин. По-перше, вони малоефективні і не справляються з брудом. По-друге, звичайною шваброю практично неможливо якісно почистити зовнішні стіни і вікна, якщо вони знаходяться на висоті понад двадцять метрів. Для цього потрібно використовувати телескопічну штангу зі щіткою. Ще одна проблема, яка може виникнути - це пошкодження поверхні фасаду під час його миття. Пошкодження може стати причинами некомпетентності і неправильно підібраних засобів. Можна зробити висновок, що краще скористатися послугами професіоналів, які правильно і швидко проведуть процедуру очищення фасадів Вашого будинку.

Наша компанія здійснює очищення фасадів на професійному рівні і за прийнятну вартість, тому що ми дбаємо про наших Клієнтів!

Очищення фасадів нашими фахівцями виконується і з застосуванням професійного обладнання, і з додатково очищеною водою. Тому після процедури не залишається розводів, видаляються навіть застарілі плями. Очищення фасадів проводиться за сучасними методиками. Таким чином, сам фасад не пошкоджується, а його зовнішній вигляд значно поліпшується. Мийка виробляється на висоті понад 25 метрів.

Для всіх Клієнтів діють вигідні ціни, які зменшуються при великому замовленні послуг!