Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Чищення тротуарної плитки

ЧИЩЕННЯ ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ


Зателефонуйте або напишіть нам аби замовити клінінгову послугу

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03

office@cleaning-kiev.com.ua

Замовте зворотній дзвінок і менеджер з Вами зв'яжеться
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Чому варто обрати нас?


Якісно. Ми надаємо високий стандарт професійних клінінгових послуг більше 20 років. Перед безпосереднім початком робіт наші фахівці обовʼязково тестують матеріал для попередження небажаного впливу хімічних засобів.

Безпечно. Наша компанія використовує продукцію Prochem (Великобританія) і «Chemspec» (США), яка відповідає міжнародним стандартам, а також сертифікована в Україні. Всі хімічні засоби біорозкладні, гіпоалергенні, безфосфатні, не мають сильного запаху, а також безпечні для дітей.

Зручно. Не потрібно купувати засоби, різноманітний інвентар для чищення. Наші фахівці приїжджають зі своїм професійним обладнанням та хімічними засобами.

Вигідно. При другому замовленні послуги протягом року надається знижка 10%.

Швидко. Виконання замовлення здійснюється в рекордні терміни з урахуванням стану обʼєкта.Особливості чищення тротуарної плитки

Тротуарна плитка з натурального каменю чи бетону необхідний елемент для оформлення внутрішніх двориків і доріжок. Плитка з натурального каменю схожа на граніт, мармур, тому щоб матеріал залишався в хорошому стані, за ним потрібно регулярно доглядати. При появі плям і висолів необхідно якомога швидше їх очистити. Якщо не проводити регулярне чищення, тротуарна плитка буде покрита мохом і грибком, що призведе до потьмарення кольору поверхні.

Наша компанія виконує чистку тротуарної плитки за допомогою професійного обладнання фірми «Kranzle» (Німеччина). Під великим тиском машина вимиває всі можливі забруднення і траву між плиткою. У разі якщо на плитці проступили мінеральні відкладення (водяний камінь), застосовуються спеціальні хімічні засоби. Після виконання очищення необхідно виконати гідрофобізацію – фахівці ретельно готують і герметизують поверхні для максимального захисту від вологи. Внаслідок – поверхня має бажаний блиск і отримує необхідний захист від майбутніх плям і вологи.

Що впливає на результат миття басейну?

Плями та забруднення:

  • Самостійне видалення забруднень непрофесійними засобами
  • Тривалість забруднення
  • Походження (містять крохмаль і цукор, білок, танін, масляні плями і плями від фарби, хімікати і оксиди)
  • Ступінь забруднення

Обладнання (побутові пилососи, напівпобутові, професійні) та хімічні засоби клінінгової компанії.

Матеріал поверхні.

Досвід і професіоналізм майстра клінінгової компанії.


Як зробити замовлення:


Крок 1.
Дзвінок або електронна заявка на сайті


Крок 2.
Виїзд нашого фахівця. Огляд обʼєкта та тестування хімічних засобів


Крок 3.
Чищення
тротуарної плитки


Крок 4.
Оплата безготівковим платежем на наш рахунок, на банківську карту, а також майстру або менеджеру готівкоюМи турбуємося про Вашу безпеку

Важливо памʼятати, що при виборі компанії не потрібно орієнтуватися виключно на ціну. Безпечні та ефективні професійні хімічні засоби, які застосовує наша компанія, коштують значно дорожче. Це обумовлено відсутністю у їх складі фосфатів, перхлоретілену, гідроксиду амонію і інших небезпечних речовин. Тому, від застосовуваних засобів залежить не тільки результат виконаних робіт, але і здоровʼя Вашої сімʼї або співробітників. На жаль, у разі непрофесійної роботи клінінгових компаній, в більшості випадків забруднення вже не можна вивести повторно, а в деяких випадках, це може привести до деформації матеріалів. Наша компанія пропонує кваліфікований персонал, професійне обладнання та засоби. Як наслідок - чистота і порядок без шкоди для Вас.


При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Наші контакти:

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03
office@cleaning-kiev.com.ua