Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Як почистити стільці?

Як почистити стільціСтільці  - один з тих елементів меблів, який є в переважній більшості будинків і квартир. Найчастіше купують їх для кухні та гостинного залу. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів, найбільш поширеними з яких є метал, дерево, пластик. Для сидінь і спинок часто використовується оббивка для м'якості, зручності, а також естетичності стільців. І, як правило, з часом оббивка забруднюється, втрачаючи естетичність. Сидіти на брудному, заяложеному стільці також мало у кого викликає приємні відчуття. Оптимальним в такому випадку буде таке рішення, як почистити стільці.
Оскільки оббивка на ваших меблях також може бути виконана з різних матеріалів (натуральна або штучна шкіра, велюр, гобелен, оксамит, плюш, мікрофібра і т.д.), то і способів, як почистити стільці, буде кілька. Перш за все, необхідно визначити, з якої тканини зшита оббивка, в залежності від чого підбирати спосіб її чистки і не застосовувати неприйнятний.
Наприклад, гобелен не любить хімічні засоби, тому для такої оббивки оптимально використовувати щітку для меблів, пилосос, в крайньому випадку - розчин нейтрального миючого засобу. Пилосос так само використовується при інших видах оббивки, коли необхідно видалити пил. Для підвищення ефективності можна постелити ганчірку на стілець і поплескати по ньому, перед тим, як почистити стільці пилососом. Це дозволить вбратися частині пилу в ганчірку, після чого можна скористатися пилососом. Плюш, оксамит добре чистити губкою, змоченою у воді.

Тобто, спосіб, як почистити стільці, вибирається в залежності від оббивки.

Якщо стільці мають високу вартість, то чистити їх слід особливо акуратно, щоб не зіпсувати дорогий матеріал. Раціональним рішенням для багатьох стає чистка силами фахівців, які знають, як почистити стільці, щоб не зашкодити їхній роботі і мають для цього необхідні засоби та обладнання.
Не знаєте, як почистити стільці і повернути їм первозданну естетичність? Скористайтеся послугами професіоналів компанії «Клінінг-Сервіс».