Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Клінінгові послуги (Київ)

Клінінгові послуги КиївІноді абсолютно немає часу, щоб зайнятися прибиранням. Робота і сім'я забирають весь вільний час. Але жити в бруді - це не тільки соромно, а й шкідливо для здоров'я. Особливо це шкідливо для маленьких дітей. Важливо подбати про чисті підлоги, килими, меблі.

Якщо немає часу самостійно прибрати, існують клінінгові послуги (Київ). Їх суть в тому, що Ви наймаєте людей, які прибирають Ваш будинок за певну оплату. У наш час такі послуги доступні в ціні. До клінінгових послуг (Київ) можна віднести генеральне прибирання приміщення після ремонту, повноцінне миття вікон, прибирання робочих офісів, хімчистку м'яких меблів і килимів.

Однією з найбільш затребуваних серед всіх клінінгових послуг (Київ) є послуга по хімчистці килимів. Хімчистка килимів - це важлива частина прибирання, яка повинна відбуватися регулярно. Саме на килимах накопичується багато всілякого бруду і мікробів, тому що по них ми ходимо. Якщо у Вас є маленькі діти, які повзають, або грають на підлозі, дуже важливо своєчасно робити хімчистку килимів. Крім того, якщо у Вас в будинку лежать дорогі килими, наприклад, з натуральної вовни, хімчистка допоможе зберегти їх первинний зовнішній вигляд надовго. Вартість хімчистки, як і інших клінінгових послуг (Київ), уточнюється індивідуально під час її замовлення. Вона залежить від матеріалу Вашого килима, його площі і складності забруднень.

Щоб замовити необхідні Вам клінінгові послуги (Київ) в нашій компанії телефонуйте, або залишайте свою заявку у нас на сайті.

Фахівці «Клінінг - Сервіс» виконують всі клінінгові послуги (Київ) професійно, якісно і швидко.

Якщо у Вас виникли якісь запитання, телефонуйте нам.

Оточіть себе чистотою, і Ваше життя стане краще!