Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Хімчистка (виїзд)

Хімчистка виїздУ Вашому будинку лежать килими? Тоді їх потрібно регулярно чистити! Раніше всі чистили свої килими самостійно. На це йшло багато часу, сил і засобів. Тепер існує багато клінінгових компаній, які здійснюють хімчистку. Виїзд фахівців до Вас додому можливий у зручний для Вас день і зручний час. Це економить багато сил і часу. Вам більше не потрібно проводити вільний час за прибиранням. Тепер Ви можете присвятити його собі та своїй сім'ї, а професійні прибиральники почистять Ваші килими.

Хімчистка (виїзд можливий по Вашому замовленню) килимів - це їх чищення за допомогою ефективних хімічних засобів та спеціалізованого клінінгового обладнання. За допомогою такого методу прибирання видаляється вся грязь, плями, наліт на килимах. Хімчистка (виїзд фахівців здійснюється до Вас додому) килимів - це регулярна процедура. Її потрібно робити хоча б один раз на півроку. Від регулярності хімчистки залежить зовнішній вигляд Ваших килимів. Чим довше Ви не чистите килим, тим менше шансів потім привести його до первинного зовнішнього вигляду.

Замовляти послуги по хімчистці (виїзд та інші деталі обговорюються індивідуально з кожним Клієнтом) необхідно також, щоб уберегти свою сім'ю від небезпечних мікробів. Одним з таких мікробів є пиловий кліщ. Він служить причиною алергічної реакції у людей на пил. Особливо гостро така алергія може проявлятися у дітей. Живуть пилові кліщі в м'яких меблях, іграшках і в килимах. Професійна хімчистка (виїзд фахівців потрібно замовляти заздалегідь) допомагає знищити пилові кліщі.

Хімчистка - це складна процедура, яка вимагає досвіду і сучасного відповідного обладнання. Тому варто уважно вибирати компанію, у якої Ви будете замовляти дану послугу.

У нас можна замовити різні види професійної хімчистки. Виїзд наших фахівців з прибирання здійснюється в найближчі терміни!