Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Новини

Клінінгові послуги отримали друге життя

Стає очевидним, що ринок клінінгових послуг в Україні, перебуваючи на етапі формування, входить у стадію післякризового розвитку. І хоча послуги великих клінінгових компаній щороку стають дедалі вигіднішими й актуальнішими як для орендарів комерційних і офісних приміщень, так і для орендодавців, у Києві для цих компаній було доступно всього лише близько 20–25% усіх комерційних площ столиці.

Детальніше >>

III Міжнародна Клінінгова конференція

17-18 червня 2010 р. у Харкові, на території спортивного комплексу «Локомотив», відбулася III Міжнародна клінінгова конференція на тему «Сучасні технології: Час=Гроші».

Детальніше >>

Революція клінінгу сучасних хмарочосів

Холдинг IPC через свою американську філію IPC Eagle узяв участь у міжнародній виставці Window Association Trade Show у Сан-Дієго, запропонувавши революційний метод миття великих засклених поверхонь хмарочосів – традиційної роботи професійних мийників, справжніх гімнастів, які висять на запаморочливій висоті.

Детальніше >>

Клінінг очищає «Донбас-Арену»!

Напередодні знаменної події Євро–2012 у Донецьку відбудували суперсучасний стадіон «Донбас-Арена». Загальна вартість проекту – $400 млн. Стадіон розрахований на 50 тис. осіб. До послуг уболівальників на території стадіону є 53 фастфуди, 4 бари, 3 ресторани і навіть медіа-кафе.

Детальніше >>

Компанія PROCHEM виграла тендер на постачання обладнання та хімії

Компанія PROCHEM виграла тендер на постачання обладнання та хімії для чистки килимових покриттів в єдиному у світі 7-зірковому готелі Burj Al Arab "ПАРУС" (Об'єднані Арабські Емірати).

Детальніше >>