Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Чищення шкіряних диванів

Чищення шкіряних диванівКрасивий шкіряний диван є предметом гордості його господаря, так як м'які меблі з натуральної шкіри завжди вважалися показником достатку і високого статусу. Звичайно, такі меблі вимагають особливого догляду і досить дбайливого поводження. Але при такому підході шкіряний диван або крісло будуть служити дуже довго. Чищення шкіряних диванів повинно проводитися в міру забруднення меблів. Плями від напоїв або їжі, фломастера або іншого матеріалу для дитячої творчості погіршують зовнішній вигляд меблів і відчистити диван власними силами не завжди можливо. Засоби побутової хімії, які ми використовуємо в повсякденних цілях, можуть виявитися не тільки неефективними, а й завдати шкоди шкіряним меблям. Тому чищення шкіряних диванів повинно проводитися із застосуванням спеціальних засобів.

Спеціалізовані фірми пропонують сьогодні виїзд співробітників на будинок для чищення шкіряних диванів. Для більшості такий варіант є найбільш раціональним і зручним, до того ж вартість чищення є цілком доступною в Києві.

Якщо Вас цікавить надійне й недороге чищення шкіряних диванів, то звертайтеся в компанію «Клінінг-Сервіс».

Перед початком роботи ми тестуємо матеріал для підбору оптимальних засобів в кожному конкретному випадку. Після цього ми приступаємо до ручного чищення шкіряних диванів. Результатом нашої роботи є чистий диван, який виглядає як новий. Вартість послуги в нашій компанії варіюється від розмірів дивана, але разом з тим доступна для всіх.

Чищення шкіряних диванів - це можливість повернути улюбленим меблям первозданний вигляд і продовжити термін їх служби.