Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Прибирання яхт

Володіти власною яхтою, а особливо сучасною - мрія багатьох. Сучасні яхти являють собою не простий плавальний засіб, а комфортабельне судно, обладнане всім необхідним для комфортного проведення часу на борту: меблі, техніка, килимові покриття, посуд і багато іншого. Всі перераховані предмети і елементи, звичайно ж, потребують догляду. І правильним рішенням стає професійне прибирання яхт.

Прибирання яхтСьогодні деякі клінінгові компанії можуть запропонувати не тільки прибирання офісу або будинку, хімчистку килима, але і настільки складну і копітку роботу, як прибирання яхт. Заходи по прибиранню виробляються в кілька етапів, в ході яких здійснюється чищення м'яких меблів, хімчистка килимів, миття ілюмінаторів, прибирання внутрішніх приміщень і палуби. В результаті Ви отримуєте чисте судно, проводити час на якому - суцільне задоволення.

Прибирання яхт повинне здійснюватися виключно професіоналами, які використовують ефективні, але щадні і безпечні засоби та обладнання. Тільки в такому випадку Ви зможете бути впевнені в тому, що м'які меблі та інші предмети будуть не тільки вичищені, але і залишаться неушкодженими.

Надійне прибирання яхт проводиться фахівцями компанії «Клінінг-Сервіс». Вартість послуг - доступна.

Звернувшись до нас, Ви в найкоротші терміни зможете повернути презентабельний і доглянутий вигляд Вашій улюбленій яхті і подорожувати на ній стане значно приємніше і комфортніше. Обсяг робіт і кінцеву вартість прибирання яхти фахівці зможуть визначити тільки на місці.

На Вашій яхті вже не так чисто, як хотілося б? Прибирання яхт нашими фахівцями допоможе швидко і якісно впоратися з цією проблемою!