Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Як очистити м'які меблі з оббивкою з текстильних матеріалів?

Як очистити м'які меблі з оббивкою з текстильних матеріалівЯк очистити м'які меблі з оббивкою з текстильних матеріалів і не зіпсувати? Сьогодні цим питанням задаються багато власників м'яких меблевих гарнітурів. Через деякий час, навіть дуже якісна оббивка забруднюється і, як наслідок, стає менш привабливою. Звичайно, питання, як очистити м'які меблі з оббивкою з текстильних матеріалів, частіше турбує власників світлих крісел і диванів. Але рано чи пізно чистки потребують будь-які меблі.

Існує кілька способів, як очистити м'які меблі з оббивкою з текстильних матеріалів. Перший, він же самий простий і надійний, - доручити цю роботу фахівцям клінінгової компанії. Працівники таких підприємств знають, як прибрати плями  різного характеру і складності. У них в розпорядженні є всі необхідні засоби для чищення, потужні пилососи і парогенератори.

Як очистити м'які меблі з оббивкою з текстильних матеріалів, знають фахівці компанії «Клінінг-Сервіс». Ми будемо раді Вам допомогти!

Якщо ж Ви не довіряєте професійним клінерам і бажаєте провести чистку м'якого гарнітура власноруч, Вам, напевно, будуть корисні наступні поради. Щоб чистка зайняла менше часу і дала хороший результат, Вам варто скористатися пилососом з парогенератором. За допомогою такого пилососа можна прибрати з тканини нескладні забруднення, пил і кліщів. Українцям, які не мають під рукою такого помічника, напевно хотілося б дізнатися, як очистити м'які меблі з оббивкою з текстильних матеріалів без пилососа. Для цього необхідно взяти великий шматок тканини і намочити його сумішшю оцту і води. Вологою тканиною слід застелити забруднену ділянку оббивки і після пройтися по всій поверхні вибивачкою. Тканина періодично необхідно споліскувати в чистому розчині. Повторювати всю процедуру рекомендується до тих пір, поки на вологій тканині перестане осідати пил. Цим нехитрим способом, як очистити м'які меблі з оббивкою з текстильних матеріалів, користувалися ще наші бабусі. Можливо, він допоможе і в Вашому випадку.