Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Як правильно мити пластикові вікна?

Як правильно мити пластикові вікна? Це питання напевно хвилює не дуже досвідчених господинь, а також тих, хто пластиковими склопакетами обзавівся не так давно. Пластикові вікна мають особливу конструкцію, яку при неправильному митті можна порушити. Такі вікна вимагають особливо дбайливого догляду. Так давайте ж розберемося, як правильно мити пластикові вікна.

Як правильно мити пластикові вікнаОсобеливість пластикових вікон - це мінімум перемичок. Скло в таких вікнах, як правило, великі за площею. Ця особливість дозволяє сонячному світлу безперешкодно проникати в приміщення. Головне, щоб скло було прозорим, без пилового нальоту, брудних і мильних слідів. Помити вікна правильно, так, щоб вони блищали і не заважали проникненню сонячних променів, не складно. Для цього потрібно знати кілька правил і їх дотримуватися. Для миття вікон слід використовувати м'яку губку, шматок натуральної тканини або спеціальне пристосування - стяжку. Застосування жорстких матерій, абразивних засобів не дасть бажаного ефекту і може стати причиною утворення подряпин на поверхні скла, які прибрати неможливо. Професійні мийники вікон напевно знають, як правильно мити пластикові вікна. Вони можуть порадити використовувати для цієї мети спеціальні миючі засоби, що випускаються частіше за все у вигляді спреїв. Втім, це зовсім не обов'язково. Спецзасоби можна замінити водними розчинами таких речовин, як крохмаль, хлорне вапно, оцет, аміак, нашатирний спирт. Який з цих розчинів краще, ефективніше, зручніше, Ви зможете вирішити досвідченим шляхом.

Хоча відповідь на питання «Як правильно мити пластикові вікна?» Не складна, займатися цією справою особисто бажають далеко не всі українці.

Той, хто не знає, як правильно мити пластикові вікна, може скористатися послугами нашої клінінгової компанії.

Фахівці компанії «Клінінг-Сервіс» краще будь-кого знають, як правильно мити пластикові вікна. Цю нудну клопітку роботу вони із задоволенням зроблять замість Вас.