Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Як очистити шви між плиткою до білизни?

Як очистити шви між плиткою до білизниВанна кімната - це приміщення, в якому здійснюються процедури, пов'язані з підтриманням особистої гігієни. Проте, іноді сама ванна не може похвалитися хорошою гігієною. Через підвищену вологість шви між кахлем можуть пожовтіти, потемніти або зовсім покритися грибкових нальотом. Мало того, що грибок виглядає вельми непривабливо, він також становить небезпеку для людського здоров'я. Тому жителям України, які люблять чистоту і піклуються про своє здоров'я, буде цікаво дізнатися, як очистити шви між плиткою до білизни. Насправді, все дуже просто. Зробити шви між кахлем знову білими і привабливими допоможе абсолютно простий засіб, зробити яке можна з підручних матеріалів.

Як же очистити шви між плиткою до білизни? Для цього Вам знадобиться вода в кількості 7 склянок, половина склянки соди, третину склянки соку лимона і стільки ж яблучного оцту. Всі інгредієнти слід вимірювати одною і тою ж склянкою, інакше можна помилитися з дозуванням. Спочатку необхідно змішати воду і соду, далі додати свіжовичавлений лимонний сік. Останнім в суміш піде оцет. Після завершення всіх хімічних реакцій і процесів засіб буде готовий до застосування. Саме цим нехитрим розчином слід обробити всі шви. Обов'язково одягніть рукавички, використовуйте губку або щітку. Ось як очистити шви між плиткою до білизни можна і ефективно, і безпечно для здоров'я, і ​​зовсім недорого.

Команда фахівців фірми «Клінінг-Сервіс» знають, як очистити шви між плиткою до білизни, і можуть довести це на практиці.

Безсумнівно, фахівці клінінгових служб знають, як очистити шви між плиткою до білизни, краще, ніж будь-хто. Вони впораються з цим завданням максимально швидко і, без сумніву, успішно. Втім, якщо є бажання заощадити і перевірити, як очистити шви між плиткою до білизни – це вийде у Вас без сторонньої допомоги, можете сміливо пробувати. Як Ви встигли помітити, це не так уже й складно.