Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Суха хімчистка ексклюзивних килимів

Як виконується суха хімчистка ексклюзивних килимів в нашій компанії?


Зателефонуйте або напишіть нам аби замовити клінінгову послугу

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03

office@cleaning-kiev.com.ua

Замовте зворотній дзвінок і менеджер з Вами зв'яжеться
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Чому варто обрати нас?


Якісно. Ми надаємо високий стандарт професійних клінінгових послуг більше 20 років. Перед безпосереднім початком робіт наші фахівці обовʼязково тестують матеріал для попередження небажаного впливу хімічних засобів.

Безпечно. Наша компанія використовує продукцію Prochem (Великобританія) і «Chemspec» (США), яка відповідає міжнародним стандартам, а також сертифікована в Україні. Всі хімічні засоби біорозкладні, гіпоалергенні, безфосфатні, не мають сильного запаху, а також безпечні для дітей.

Зручно. Ми надаємо послуги з виїзної хімчистки. Не потрібно замовляти доставку або самостійно вивозити вироби до цеху. Хімчистка виконується у Вас в квартирі, будинку або офісі.

Вигідно. При другому замовленні послуги протягом року надається знижка 10%.

Швидко. Виріб залишається повністю сухим.Особливості сухої хімчистки ексклюзивних килимів

Атмосферу вишуканості і шарму, розкоші і витонченості складно створити без шовкових, віскозних або антикварних килимів. Однак саме за такими килимами потрібен особливий і дбайливий догляд. Наша компанія спеціалізується на виконанні сухої хімчистки. Перевагою методу є низький ступінь зволоження виробу, який очищується: воно не перевищує 5 -10%. Це означає, що при використанні даного методу виключені деформації, «усадка», знебарвлення або поява розводів.

Суха хімчистка належить до дорогого виду послуг. Особливостями методу є миючий склад, який складається з мільйонів мікрогубок. Маленькі спонжі насичені спеціальним засобом, який розчиняє забруднення. Губки вбирають з волокон килима бруд, після чого видаляються за допомогою пилососа. Суха хімчистка очищає лише верхню третину ворсу, тому підходить тільки для недуже забруднених виробів. Якщо на килимі є плями – можливе застосування комбінованого методу: загальне сухе чищення та обробка локальних забруднень для виведення плям. Саме суха хімчистка допоможе Вам зберегти природне мерехтіння і гладку, мʼяку текстуру, а також продовжити термін служби ексклюзивного виробу.

Що впливає на результат хімчистки?

Плями та забруднення:

  • Самостійне видалення забруднень непрофесійними засобами
  • Тривалість забруднення
  • Походження (містять крохмаль і цукор, білок, танін, масляні плями і плями від фарби, хімікати і оксиди)
  • Ступінь забруднення

Обладнання (побутові пилососи, напівпобутові, професійні) та хімічні засоби клінінгової компанії.

Матеріал виробу (натуральні, частково синтетичні).

Досвід і професіоналізм майстра клінінгової компанії.


Як зробити замовлення:


Крок 1.
Дзвінок або електронна заявка на сайті


Крок 2.
Виїзд нашого фахівця. Огляд обʼєкта та тестування хімічних засобів


Крок 3.
Виконання
хімчистки


Крок 4.
Оплата безготівковим платежем на наш рахунок, на банківську карту, а також майстру або менеджеру готівкоюМи турбуємося про Вашу безпеку

Важливо памʼятати, що при виборі компанії не потрібно орієнтуватися виключно на ціну. Безпечні та ефективні професійні хімічні засоби, які застосовує наша компанія, коштують значно дорожче. Це обумовлено відсутністю у їх складі фосфатів, перхлоретілену, гідроксиду амонію і інших небезпечних речовин. Тому, від застосовуваних засобів залежить не тільки результат виконаних робіт, але і здоровʼя Вашої сімʼї або співробітників. На жаль, у разі непрофесійної роботи клінінгових компаній, в більшості випадків забруднення вже не можна вивести повторно, а в деяких випадках, це може привести до деформації матеріалів. Наша компанія пропонує кваліфікований персонал, професійне обладнання та засоби. Як наслідок - чистота і порядок без шкоди для Вас.


При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Наші контакти:

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03
office@cleaning-kiev.com.ua