Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Оздоровче чищення ковроліна

Медицина визнає - більше 15% найпоширеніших хвороб безпосередньо або опосередковано пов'язані з алергією людини на різні речовини. Багато видів алергій безпосередньо пов'язані з диханням. Тому для кожного, хто прагне зберегти своє здоров'я, зменшити шанси отримати алергійне захворювання «завтра», контроль за якістю повітря у своїй оселі «сьогодні» - важливе завдання. На 60% домашній пил складається з лусочок вашої власної ороговілої шкіри. Так, ваша шкіра, це той самий сірий пил, що ви звично стираєте з меблів.

Доросла людина втрачає близько 30 г шкіри на тиждень. 1 кубометр повітря звичайної квартири містить 20-50 тисяч порошин. Легко уявити площу в будинку, вкриту цими лусочками.

Ороговіла шкіра людини й тварини - це основна їжа домашнього пилового кліща. Багато людей легковажно ігнорують загрозу здоров'ю, яку становить це мікроскопічне чудовисько (хоча й не розуміють, чому в них часто вдома болить голова, з'являється нежить, кашель та ін. симптоми нездужання).

За даними Агентства Захисту Навколишнього Середовища (ЕРА), домашній кліщ визнаний найсильнішим біологічним алергеном, що викликає цілий букет симптомів і хвороб. Особливо на це повинні звернути увагу люди, у яких є домашні улюбленці. Корм для тварин (включаючи рибок і птахів), а також місця їхнього проживання - підстилки й клітки, завжди є місцями перебування домашнього кліща. Шкіряні лусочки, шматочки вовни й перинок - це джерела шкідливого пилу, які найскладніше видалити з ковроліна. Крім того, вовна тварин згодом розкладається на білкові фрагменти. Піднімаючись у повітря, вони потрапляють у легені мешканців вашої оселі. Щоденний контакт із таким пилом призводить до розвитку явної або прихованої алергії в людей і тварин.

Найбільш ефективний шлях зниження вмісту алергенів у повітрі - це максимально можливе зменшення їхньої кількості в ковроліні. Чищення ковроліна будь-якими побутовими пиловими пилососами (те, що ви зазвичай робите самі) не знищує постійно діючі на ваш організм алергени, хоча й зменшує вміст шкідливого пилу на 10-15%. Таке чищення, в основному, впливає лише на зовнішню чистоту ковроліна. Тільки за допомогою професійного обладнання можливе проведення необхідної чистки й обробки ковроліна для вилучення й знищення шкідливих алергенів, що утримуються в ньому.

Вересень, жовтень - пора линьки тварин. У цей період собаки й кішки щодня втрачають десятки тисяч волосинок вовни. Тому саме зараз особливо важливо звернутися до професіоналів. Наша компанія проводить як якісне глибоке чищення ковроліна парою для усунення  видимого бруду й плям, так і, за вашим бажанням, здійснює спеціальне багатоетапне чищення ковроліна, при якому вилучається максимальна кількість пилу й знищується до 95% алергенів, наявних у ковроліні.

ПАМ’ЯТАЙТЕ,
вибираючи компанію з чищення ковроліна, ви довіряєте їй своє здоров'я!

<<Назад