Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Хімчистка килимів та меблів

Хімчистка килимів та меблівХімчистка килимів і меблів - це послуга, яку недооцінюють більшість людей, вважаючи, що вони самостійно зможуть вибити килим або почистити свої меблі. Насправді ж, куди простіше і надійніше віддати брудну деталь інтер'єру в руки професіоналів, які не просто відчистять її від бруду, а буквально нададуть їй друге життя.

Дуже часто клієнти недооцінюють важливість повної хімчистки меблів і килимів, однак, запилені і повні кліщів меблі, не просто приносять незручності, але і можуть впливати на самопочуття мешканців, а також викликати сильну алергічну реакцію. На відміну від звичайного сухого або вологого чищення, хімчистка килимів та меблів повністю прибирає пил і пилових кліщів, які можуть жити в ній протягом років.

Якщо Ви раптом забруднили свої меблі, але так і не змогли прибрати плями, то з цим абсолютно легко впорається хімчистка килимів та меблів, навіть через багато років.

Замовте у нас хімчистку килимів та меблів, і забудьте про пил і всі старі плями!

Найчастіше, саме досвід і висока кваліфікація визначають успішність виконаної роботи, тому, ми завжди даємо собі раду зі взятою на себе роботою на всі 100%. А досвід наших співробітників, які регулярно проходять різноманітні тренінги з підвищення своєї кваліфікації, і використання тільки якісних хімічних засобів, робить нашу компанію однією з лідируючих на ринку хімчисток.

Ви можете не боятися за збереження килимів і меблів, хімчистка яких відбувається тільки з використанням абсолютно безпечної хімії і проводиться кваліфікованими співробітниками, зі стажем понад 8 років.