Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Прання тюлю

ПРАННЯ ТЮЛЮ


Зателефонуйте або напишіть нам аби замовити клінінгову послугу

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03

office@cleaning-kiev.com.ua

Замовте зворотній дзвінок і менеджер з Вами зв'яжеться
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Чому варто обрати нас?


Якісно. Ми надаємо високий стандарт професійних клінінгових послуг більше 20 років. Перед безпосереднім початком робіт наші фахівці обовʼязково тестують матеріал для попередження небажаного впливу хімічних засобів.

Безпечно. Наша компанія використовує продукцію Prochem (Великобританія) і «Chemspec» (США), яка відповідає міжнародним стандартам, а також сертифікована в Україні. Всі хімічні засоби біорозкладні, гіпоалергенні, безфосфатні, не мають сильного запаху, а також безпечні для дітей.

Зручно. Ми надаємо послуги з виїзної пранні. Не потрібно замовляти доставку або самостійно вивозити вироби до цеху. Наші фахівці приїжджають, самостійно знімають тюль, а потім привозять і навішують вже чистий і прасований тюль.

Вигідно. У вартість прання тюлю вже включено зняття, навішування і прасування. Тому, нічого додатково платити не потрібно.

Швидко. Виконання замовлення здійснюється в рекордні терміни з урахуванням стану виробів.Особливості прання тюлю

Іноді загальне враження від будинку або офісу може зіпсувати одна дрібниця. Наприклад, пожовклий тюль, який більше не виглядає чистим і прозорим. На жаль, на тонкій тканині постійно збирається бруд, пил, неприємні запахи, потрапляють інші забруднюючі речовини. Догляд за тюлем має також важливе значення для здоровʼя, оскільки впливає на якість повітря в приміщенні і видаляє алергени. Водночас звичайне прання таких делікатних виробів в побутових пральних машинах навіть при мінімальних режимах руйнує структуру волокон матеріалу. Наша компанія виконує прання делікатного тюлю за допомогою передового професійного клінінгового обладнання і хімічних засобів, що виключає пошкодження волокон тканини, і допомагає продовжити термін служби виробу.

Що впливає на результат хімчистки?

Плями та забруднення:

  • Самостійне видалення забруднень непрофесійними засобами
  • Тривалість забруднення
  • Походження (містять крохмаль і цукор, білок, танін, масляні плями і плями від фарби, хімікати і оксиди)
  • Ступінь забруднення

Обладнання (побутові та професійні пральні машини) та хімічні засоби клінінгової компанії.

Матеріал виробу (натуральні, частково синтетичні, повністю синтетичні).

Досвід і професіоналізм майстра клінінгової компанії.


Як зробити замовлення:


Крок 1.
Дзвінок або електронна заявка на сайті


Крок 2.
Виїзд нашого фахівця. Огляд обʼєкта та тестування хімічних засобів


Крок 3.
Прання і
прасування тюля


Крок 4.
Оплата безготівковим платежем на наш рахунок, на банківську карту, а також майстру або менеджеру готівкоюМи турбуємося про Вашу безпеку

Важливо памʼятати, що при виборі компанії не потрібно орієнтуватися виключно на ціну. Безпечні та ефективні професійні хімічні засоби, які застосовує наша компанія, коштують значно дорожче. Це обумовлено відсутністю у їх складі фосфатів, перхлоретілену, гідроксиду амонію і інших небезпечних речовин. Тому, від застосовуваних засобів залежить не тільки результат виконаних робіт, але і здоровʼя Вашої сімʼї або співробітників. На жаль, у разі непрофесійної роботи клінінгових компаній, в більшості випадків забруднення вже не можна вивести повторно, а в деяких випадках, це може привести до деформації матеріалів. Наша компанія пропонує кваліфікований персонал, професійне обладнання та засоби. Як наслідок - чистота і порядок без шкоди для Вас.


При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Наші контакти:

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03
office@cleaning-kiev.com.ua