Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Миття твердих покриттів
(плитки на стінах та на підлозі, граніту, мармуру)

МИТТЯ ТВЕРДИХ ПОКРИТТІВ


Зателефонуйте або напишіть нам аби замовити клінінгову послугу

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03

office@cleaning-kiev.com.ua

Замовте зворотній дзвінок і менеджер з Вами зв'яжеться
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Чому варто обрати нас?


Якісно. Ми надаємо високий стандарт професійних клінінгових послуг більше 20 років. Перед безпосереднім початком робіт наші фахівці обовʼязково тестують матеріал для попередження небажаного впливу хімічних засобів.

Безпечно. Наша компанія використовує продукцію Prochem (Великобританія) і «Chemspec» (США), яка відповідає міжнародним стандартам, а також сертифікована в Україні. Всі хімічні засоби біорозкладні, гіпоалергенні, безфосфатні, не мають сильного запаху, а також безпечні для дітей.

Зручно. Не потрібно купувати засоби, різноманітний інвентар для прибирання. Наші фахівці приїжджають зі своїм професійним обладнанням та хімічними засобами.

Вигідно. При другому замовленні послуги протягом року надається знижка 10%.

Швидко. Виконання замовлення здійснюється в рекордні терміни з урахуванням стану обʼєкта.Особливості миття твердих покриттів (плитки на стінах та на підлозі, граніту, мармуру)

Якщо в оформленні декору Вашого приміщення використана плитка або натуральні матеріали, такі як мармур або граніт, Ви знаєте, що з часом, незалежно від того, як часто мити і протирати поверхні, вони не будуть сяяти так, як нові. Покриття починають виглядати тьмяними, а розчин між ними темніє і забруднюється. Особливо складно доглядати за натуральним покриттям, оскільки натуральний камінь, як правило, мʼякше керамічної плитки і вимагає спеціально розроблених засобів для очищення каменю. До того ж натуральний камінь пористий і може містити бактерії, тому слід добре мити і герметизувати поверхню натурального каменю щорічно.

Наші спеціально навчені і сертифіковані фахівці не тільки використовують спеціальні очисники для плитки і натурального каменю, але і виконують гідрофобізацію – ретельно готують і герметизують поверхні для максимального захисту від вологи. Як наслідок – поверхня має бажаний блиск і отримує необхідний захист від майбутніх плям і вологи.

Що впливає на результат миття твердих покриттів
(плитки на стінах та на підлозі, граніту, мармуру)
?

Плями та забруднення:

  • Самостійне видалення забруднень непрофесійними засобами
  • Тривалість забруднення
  • Походження (містять крохмаль і цукор, білок, танін, масляні плями і плями від фарби, хімікати і оксиди)
  • Ступінь забруднення

Обладнання (побутові пилососи, напівпобутові, професійні) та хімічні засоби клінінгової компанії.

Матеріал поверхні.

Досвід і професіоналізм майстра клінінгової компанії.


Як зробити замовлення:


Крок 1.
Дзвінок або електронна заявка на сайті


Крок 2.
Виїзд нашого фахівця. Огляд обʼєкта та тестування хімічних засобів


Крок 3.
Миття твердих
поверхонь


Крок 4.
Оплата безготівковим платежем на наш рахунок, на банківську карту, а також майстру або менеджеру готівкоюМи турбуємося про Вашу безпеку

Важливо памʼятати, що при виборі компанії не потрібно орієнтуватися виключно на ціну. Безпечні та ефективні професійні хімічні засоби, які застосовує наша компанія, коштують значно дорожче. Це обумовлено відсутністю у їх складі фосфатів, перхлоретілену, гідроксиду амонію і інших небезпечних речовин. Тому, від застосовуваних засобів залежить не тільки результат виконаних робіт, але і здоровʼя Вашої сімʼї або співробітників. На жаль, у разі непрофесійної роботи клінінгових компаній, в більшості випадків забруднення вже не можна вивести повторно, а в деяких випадках, це може привести до деформації матеріалів. Наша компанія пропонує кваліфікований персонал, професійне обладнання та засоби. Як наслідок - чистота і порядок без шкоди для Вас.


При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Наші контакти:

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03
office@cleaning-kiev.com.ua