Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Миття підлоги (лінолеум, ламінат, паркет)

Мойка пола (линолеум, ламинат, паркет)


Зателефонуйте або напишіть нам аби замовити клінінгову послугу

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03

office@cleaning-kiev.com.ua

Замовте зворотній дзвінок і менеджер з Вами зв'яжеться
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.

При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Чому варто обрати нас?


Якісно. Ми надаємо високий стандарт професійних клінінгових послуг більше 20 років. Перед безпосереднім початком робіт наші фахівці обовʼязково тестують матеріал для попередження небажаного впливу хімічних засобів.

Безпечно. Наша компанія використовує продукцію Prochem (Великобританія) і «Chemspec» (США), яка відповідає міжнародним стандартам, а також сертифікована в Україні. Всі хімічні засоби біорозкладні, гіпоалергенні, безфосфатні, не мають сильного запаху, а також безпечні для дітей.

Зручно. Не потрібно купувати засоби, різноманітний інвентар для прибирання. Наші фахівці приїжджають зі своїм професійним обладнанням та хімічними засобами.

Вигідно. При другому замовленні послуги протягом року надається знижка 10%.

Швидко. Виконання замовлення здійснюється в рекордні терміни з урахуванням стану обʼєкта.Особливості миття підлоги (лінолеум, ламінат, паркет)

Чистота підлоги справляє перше і вирішальне враження як на гостей будинку, так і на відвідувачів офісу. Миття підлоги має також вирішальне значення для здоровʼя, оскільки впливає на якість повітря в приміщенні і видалення алергенів. Оскільки будинок це значне вкладення, важливо також захищати покриття від забруднень щоб продовжити термін його служби.

Різні підлоги потребують різні види очищення, в залежності від матеріалу. Після очищення рекомендується покривати ламінат спеціальною мастикою, яка підвищує зносостійкість, надає блиск і приховує потертості і подряпини. Наша компанія виконує миття різних видів підлог – (лінолеум, паркет, ламінат тощо) за допомогою професійного клінінгового обладнання і хімічних засобів, що дозволяє не тільки очистити, а й захистити підлогу від забруднень.

Що впливає на результат миття твердих покриттів
(плитки на стінах та на підлозі, граніту, мармуру)
?

Плями та забруднення:

  • Самостійне видалення забруднень непрофесійними засобами
  • Тривалість забруднення
  • Походження (містять крохмаль і цукор, білок, танін, масляні плями і плями від фарби, хімікати і оксиди)
  • Ступінь забруднення

Обладнання (побутові пилососи, напівпобутові, професійні) та хімічні засоби клінінгової компанії.

Матеріал поверхні.

Досвід і професіоналізм майстра клінінгової компанії.


Як зробити замовлення:


Крок 1.
Дзвінок або електронна заявка на сайті


Крок 2.
Виїзд нашого фахівця. Огляд обʼєкта та тестування хімічних засобів


Крок 3.
Миття підлоги


Крок 4.
Оплата безготівковим платежем на наш рахунок, на банківську карту, а також майстру або менеджеру готівкоюМи турбуємося про Вашу безпеку

Важливо памʼятати, що при виборі компанії не потрібно орієнтуватися виключно на ціну. Безпечні та ефективні професійні хімічні засоби, які застосовує наша компанія, коштують значно дорожче. Це обумовлено відсутністю у їх складі фосфатів, перхлоретілену, гідроксиду амонію і інших небезпечних речовин. Тому, від застосовуваних засобів залежить не тільки результат виконаних робіт, але і здоровʼя Вашої сімʼї або співробітників. На жаль, у разі непрофесійної роботи клінінгових компаній, в більшості випадків забруднення вже не можна вивести повторно, а в деяких випадках, це може привести до деформації матеріалів. Наша компанія пропонує кваліфікований персонал, професійне обладнання та засоби. Як наслідок - чистота і порядок без шкоди для Вас.


При другому замовленні дисконтна карта -10% на наші послуги


Наші контакти:

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63
(067) 230-67-65
(063) 237-63-26
(066) 948-32-03
office@cleaning-kiev.com.ua