Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Правила догляду за килимовим покриттям

І чистий ворс - на довгі роки...

Майстер-клас

Правила догляду за килимовим покриттям

Будь-який, навіть найменш вибагливий ковролін, потрібно берегти й леліятил. Адже витрачені на це зусилля повернуться сторицею. Навіть найдешевше покриття при належному догляді «протягне» років п'ять, а що вже говорити про дорогі та «наворочені»...

Щоб ковролін на підлозі завжди мав гарний вигляд, досить дотримуватися наступних нескладних правил.

Покриття прослужить довше в тому випадку, якщо воно знаходиться на своєму місці. Наприклад, в офісі рекомендується стелити більш зносостійкий ковролін, ніж у квартирі; у ванній мають бути спеціальні килимки...

Килимове покриття потрібно регулярно (хоча б раз на тиждень) чистити звичайним пилососом. Для цього краще використовувати пилосос із електричною щіткою, що видаляє навіть найдрібніші часточки пилу. До того ж електрична щітка піднімає ворс, відновлюючи зовнішній вигляд килима.

Не дозволяйте бруду залишатися на килимі тривалий час. Чим раніше ви почнете прибирання, тим краще.

Біля вхідних дверей варто покласти спеціальний килимок для ніг. В офісних й адміністративних приміщеннях, де ходить багато народу, необхідна більш серйозна система захисту від бруду - так звані брудопастки.

Зайва волога ковроліну протипоказана. Тому не зловживайте вологим прибиранням - одного разу на місяць буде цілком достатньо.

Один-два рази на рік покриття бажано чистити більш ретельно. Але якщо у вас немає спеціального устаткування для так званої глибокої чистки, то краще звернутися до професіоналів.

Плями від кави, вина й т.д. необхідно видаляти вчасно. Хоча сучасні засоби для догляду за килимами дозволяють упоратися із практично будь-яким забрудненням, застаріла пляма може викликати труднощів навіть у фахівця. Пам’ятайте, що правильний догляд допоможе продовжити термін служби вашого килимового покриття в три-чотири рази.

Стійкість до забруднень ковроліна різних тонів*

  • Дуже темний 8
  • Темний 10
  • Напівтемний 12
  • Нейтральний 15
  • Напівсвітлий 10
  • Світлий 6
  • Дуже світлий 2


* оцінюється за 15-бальною шкалою

<<Назад