Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Виїзна хімчистка диванів

Виїзна хімчистка диванівПотрібна виїзна хімчистка диванів? Важливо, щоб працівники все робили швидко і якісно? Потрібна досвідчена компанія? Тоді телефонуйте в клінінгову компанію «Клінінг-Сервіс», яка знаходиться в Києві. На ринку ми пропрацювали вже більше 14 років. Ми вивчили за цей час всі нюанси роботи по хімчистці килимів, миттю вікон, хімчистки м'яких меблів і виїзній хімчистці диванів. Також нами надається прибирання офісу і прибирання в апартаментах після ремонту. Для того, щоб наша робота виконувалася максимально якісно, ми використовуємо різноманітні телескопічні швабри-свепи, які обладнуються мопами з мікрофібри. Також в нашому арсеналі є зручні утримувачі і збиральні візки. Все це допомагає нам проводити нашу роботу максимально ефективно без втрати часу.

Виїзна хімчистка диванів від компанії «Клінінг-Сервіс» здійснюється найкращими працівниками, які працюють в сфері клінінгу не один рік. Вони зможуть швидко і якісно вичистити Ваші дивани до невпізнання! Просто зателефонуйте нам і замовте виїзну хімчистку диванів від наших професіоналів прямо зараз! Якщо Вам зручніше не дзвонити, а замовляти через інтернет, то у нас Ви зможете зробити своє замовлення на сайті - просто заповніть анкету, в якій потрібно вказати ім'я, e-mail, номер телефону і коментар і ми Вам зателефонуємо!

Шукаєте, де оперативна виїзна хімчистка диванів? Замовте дану послугу у нас і ми зробимо свою роботу не тільки оперативно, але і якісно!

Замовивши у нас виїзну хімчистку диванів, Ви отримуєте якісну роботу від нашого персоналу, який виконає всі оперативно!