Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Миття вітрин (ціна)

Миття вітрин цінаВітріни будівель приватних підприємств, кафе, ресторанів, готелів служать не тільки для того, щоб в приміщенні було світло. Вітрини є «обличчям» закладу. Брудні вікна і вітрини тільки відштовхують потенційних клієнтів. Тому регулярне миття вітрин (ціна послуг з прибирання вигідна в нашій компанії) є обов'язковою процедурою. Однак її проведення вимагає певних умінь і знань.

Миття вітрин (ціна цієї послуги у нас прийнятна) виконується поетапно. Спочатку бруд потрібно змочити водою, або нанести хороший засіб для чищення. Тільки після цього за допомогою спеціальних щіток та іншого призначеного для цього обладнання здійснюється безпосередньо миття вітрин. Ціна цієї процедури - велика кількість витраченого часу співробітників закладу. Крім того, не завжди співробітники підприємства мають досвід в цьому роді діяльності. Таким чином, на склі залишаються розводи, залишки бруду, вони не блищать і не пропускають достатню кількість світла всередину приміщення. Особливо складно помити вікна в багатоповерхових будинках. Тому сьогодні стали затребуваними послуги професійних клінінгових компаній. Ціна миття вітрин в таких підприємствах залежить від масштабу виконаної роботи. Враховується у вартість і кількість витраченого часу.

Ціна мийки вітрин в нашій компанії демократична, а саму послугу виконують компетентні в сфері прибирання фахівці!

В роботі наша компанія використовує найкращі креми, порошки та інші засоби для прибирання. Застосовується і спеціальне обладнання, яке прискорює процес виконання замовлення і підвищує ефективність його результатів. Всі вікна, вітрини і фасади залишаються чистими, без розводів і пошкоджень.

Для постійних клієнтів ми робимо знижку на мийки вітрин! Ціна уточнюється особисто.