Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Мийка фасадів ціна

Мийка фасадів цінаФасад є обличчям будівлі. По ньому визначають рівень компанії або організації, якій належить будинок або його частина. Тому вкрай важливо утримувати фасади в чистоті. Мийка фасадів, ціна на яку розрізняється, є перевіреним рішенням проблеми брудних фасадів. Сьогодні існує не один спосіб мийки (промисловий альпінізм, сходи та вежі-тури, використання з землі легких штанг), і кожен з них має свої особливості. Одним з кращих способів миття фасадів, ціна якого цілком доступна, є мийка з використанням телескопічних штанг. Це спеціальне обладнання, за допомогою якого можна оперативно зробити мийку, яка здійснюється з землі на висоту трохи більше 20-ти метрів. Миття фасадів (ціна) таким способом можна здійснювати для скляних, цегляних, кам'яних та інших матеріалів.

Якщо Вам необхідне якісне миття фасадів, ціна якоїго буде невисокою, то звертайтеся в компанію «Клінінг-Сервіс».

Ціна на мийку фасадів може бути різною залежно від деяких факторів. Так, вартість буде зростати або знижуватися від поверхні (скло, цегла або ін.), Так як в залежності від цього фахівцями нашої компанії буде використовувати різна вода: для скляних фасадів - очищена (демінералізована), для інших - водопровідна.

Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що фасад будівлі буде очищений в короткі терміни, а якість роботи буде максимально високою. Телефонуйте, ми приїдемо в зручний для Вас час і повернемо чистоту і презентабельний вигляд будь-якого фасаду.

Нашими фахівцями швидко і професійно здійснюється миття фасадів, ціна якого у нас приємно здивує кожного.