Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Чистка диванів на дому

Диван - це один з головних елементів меблів. Він чудово доповнює інтер'єр будь-якої вітальні кімнати, або спальні. На дивані можна зручно відпочивати після роботи, дивитися телевізор, або спокійно лежати і читати улюблену книгу. Диваном користуються регулярно. Саме тому так важливо стежити за його зовнішнім виглядом і вчасно здійснювати чистку диванів на дому. Її мета - зберегти гарний зовнішній вигляд дивана. Крім цього, саме якісна чистка меблів допомагає видалити весь пил і мікроби, які накопичуються досить швидко, з її глибини.

На перший погляд здається, що чистка диванів на дому не вимагає великих зусиль. Насправді, якщо не знати особливості цього процесу, можна легко зіпсувати улюблений диван. Тому, найкраще скористатися послугами спеціалізованих сервісів з прибирання будинків і замовити професійну чистку диванів на дому. Вона може відрізнятися в залежності від компанії, в яку Ви вирішите звернутися, але в цілому її суть залишається однаковою.

Чистка диванів на домуПо-перше, професійна чистка диванів на дому здійснюється в кілька основних етапів, які включають в себе такі процедури: сухе чищення за допомогою пилососа, чистка поверхні диванів за допомогою спеціальних мийних засобів, видалення бруду і плям екстрактором. По-друге, професійна чистка диванів на дому здійснюється з урахуванням особливостей Вашого дивана, а саме матеріалів, з яких він виготовлений. Це допомагає підібрати саме ті засоби і методи чищення, які ідеально підійдуть Вашим меблям.

Наш клінінговий сервіс спеціалізується на професійному чищенню диванів на дому.

Для чищення ми застосовуємо якісні хімічні засоби та сучасне обладнання. Всі деталі чистки наші фахівці обов'язково обговорюють з Клієнтом.