Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Клінінг очищає «Донбас-Арену»!

Клінінг очищає «Донбас-Арену»!

Напередодні знаменної події Євро–2012 у Донецьку відбудували суперсучасний стадіон «Донбас-Арена». Загальна вартість проекту – $400 млн. Стадіон розрахований на 50 тис. осіб. До послуг уболівальників на території стадіону є 53 фастфуди, 4 бари, 3 ресторани і навіть медіа-кафе.

Служба клінінгу «Донбас-Арени» чисельністю 100 осіб забезпечує чистоту цієї унікальної споруди. Прибирання проводиться щоденно, особливо багато роботи в матчеві дні. У той час, поки на полі змагаються футболісти, клінінг проводиться в районі фастфудів і туалетів, кількість яких вражає (усього 597 унітазів і 528 пісуарів). Тому, витративши не більше двох хвилин, можна дістатися до найближчого туалету. Уже після матчу починається велике прибирання. Приблизно два дні відводиться на клінінг до наступного напливу вболівальників.

Періодично – один раз на три місяці, фахівці клінінгової служби миють усі крісла стадіону. А величезний фасад «тарілки» (засклена площа – 24 тис. кв. м) чистять двічі на рік за допомогою спеціальних вишок і телескопічних штанг. Звісно ж, миття скляних фасадів не обходиться без альпіністів. Специфіка Донбасу внесла свої корективи в прибирання донецького стадіону. Велика кількість вугільного пилу не дозволяє робити генеральне прибирання рідше. Але ж подібні споруди в Європі, наприклад «Амстердам-Арена», миють не частіше одного разу на три роки!

Підтримують чистоту на стадіоні за допомогою різнокольорових урн – кожен колір відповідно для пластику, для паперу і залишків їжі. Також, з огляду на менталітет наших громадян, усіх охочих полузати насіння забезпечують спеціальними пакетами для лушпиння.

От і виходить, що клінінг очищає «Донбас-Арену» і від наслідків напливу вболівальників, і від вугільного пилу, дозволяючи утримувати «футбольну перлину» в чистоті. Перемога в «Євро-2012» буде за Україною, у всякому разі клінінгова служба стадіону вже докладає до цього всіх зусиль!

<< Назад