Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Революція клінінгу сучасних хмарочосів

Революція клінінгу сучасних хмарочосів

Революція клінінгу сучасних хмарочосів Холдинг IPC через свою американську філію IPC Eagle узяв участь у міжнародній виставці Window Association Trade Show у Сан-Дієго, запропонувавши революційний метод миття великих засклених поверхонь хмарочосів – традиційної роботи професійних мийників, справжніх гімнастів, які висять на запаморочливій висоті.

SkyPro – це робот, який дозволяє дуже ефективно й силами дуже нечисленного персоналу чистити скло найвищих хмарочосів, зменшує ризики, пов'язані з висотою і забезпечує велику економію робочої сили.

Система SkyPro опускається з даху хмарочоса і має дистанційне керування з бездротовим зв'язком, що дозволяє мити скляні й вертикальні поверхні з абсолютною точністю й досягати оптимальних результатів у галузі безпеки, продуктивності та екології.

Робот Sky Pro використовує демінералізовану воду, яка не потребує додавання будь-яких хімікатів і залишає поверхню чистою, баз розводів і абсолютно сухою.

Система успішно використовується у США. Серед престижних будівель, які прибираються за допомогою цього роботу, – Wynn, Лас-Вегас, одне з найбільших і розкішних казино і магаотель всесвітньої столиці розваг з 2700 номерами і понад 110 тисяч кв. м площ, призначених для гри.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном:Україна Київ. (044) 5925963

<< Назад