Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Ліквідація наслідків потопів, пожеж

Ліквідація наслідків потопів, пожежСушка килимів після потопу - дуже корисна послуга нашої компанії. Якщо на вовняний або шовковий килим потрапило багато води, то дуже скоро в ньому начінут відбуватися незворотні процеси. Найгірше, якщо вода була гарячою. Якщо килим швидко не висушити, через кілька днів ви побачите явні ознаки гниття. Неприємний запах усунемо, а ось наслідки поразки ворсу грибком і бактеріями вдається ліквідувати не завжди. Чим раніше прийде допомога, тим вищі шанси врятувати килим. У нас на фабриці обладнана спеціальна сушильна камера, де будь-який самий мокрий килим буде гарантовано висушений.

Примусова сушка приміщення, килима, ковролі- на, меблів потужними повітряними конвекторами.

Усунення потопів:

1 пов. - Відтяжка води
2 пов. - Глибоке очищення від наслідків затоплення

Прибирання після пожежі

Прибирання після пожежі - один з найбільш кропітких і складних видів робіт. У приміщенні, де видно наслідки пожежі, необхідно провести прибирання всіх поверхонь з метою підготовки об'єкта до ремонтних робіт, подальшої експлуатації.

Прибирання після пожежі
Винесення крупного сміття
Миття скління
Видалення нагару, кіптяви з поверхонь
Глибоке хімічне очищення килимових покриттів
Мийка стель
Видалення забруднень з дверних ручок, перил, розеток
Обезпилювання м'яких меблів
Хімчистка м'яких меблів
Знищення запаху нагару
Нейтралізація запаху із застосуванням спеціальної хімії.

 
Усунення наслідків потопів

Централізоване водопостачання в будь-якому місті - це одне з головних досягнень людства, але саме ця система іноді призводить до деяких проблем. Приміром, навіть самий незначний прорив в будівлі може привести до величезного збитку, який досить важко усунути. Але саме для таких ситуацій і існує ліквідація наслідків потопів.

На відміну від звичайного прибирання, усунення наслідків потопу є досить складним завданням, адже вимагає відновлення деяких речей, їх просушування і лише потім чищення. Саме тому далеко не всі компанії готові братися за проведення подібної процедури, адже вона вимагає більшої витрати сил і спеціальних навичок з боку їхніх співробітників. Але наша компанія «Клінінг-сервіс» готова приступити до подібних завдань і впорається з ними.

Якщо Ви зіткнулися з такою неприємною ситуацією і Вам потрібна ліквідація наслідків потопів, то Вам необхідно лише зателефонувати нам і наші співробітники приїдуть в короткі терміни для проведення цілого комплексу заходів.


На відміну від простого прибирання, усунення наслідків від потопу можна порівняти з генеральним прибиранням, адже сюди входить кілька великих завдань, а площа, якій завдали шкоди, може досягати розмірів квартири або будинку. Для наших співробітників абсолютно неважливо, яка причина подібної події і її масштаби, адже на кожен виїзд вони беруть все необхідне обладнання.

Для того, щоб усунути наслідки потопів, ми користуємося тільки кращим обладнанням, яке здатне не тільки очистити, а й висушити елементи Вашого інтер'єру, якщо це буде безпечно. Наприклад, у нас є техніка від провідних європейських виробників, яка в поєднанні з майстерністю співробітників, зробить прибирання дійсно легким процесом.