Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Чищення м'яких меблів (Київ)

Чищення м'яких меблів Київ
Телефонуйте!
(044) 237-63-26, (044) 592-38-63
Проф. чищення м'яких меблів/пос /м Ціна
Стілець офісний 18,00 грн
Крісло офісне 20,00 грн
Стілець гарнітурний від 15,00 грн
Крісло гарнітурне 70,00 грн
Диван 65,00 грн
Крісло шкіряне 80,00 грн
Диван шкіряний 75,00 грн

Професійне і сучасне чищення меблів у Києві - це найкращий спосіб підтримати м'які меблі у відмінному стані. Крім того власнику вона буде подобатися все більше і більше. У наш непростий час набагато легше гарненько почистити свій улюблений диванчик, ніж дорого купувати новий.

Може здатися, що ваш диван неабияк пошарпаний побутовими стихіями, однак, повірте, ще не прийшов час «списувати морячка на берег». Напевно під курною оббивкою все ще перебуває м'який і досить пружний наповнювач. Не залишайте свої меблі один на один з пилом і плямами - замовте у професіоналів клінінгу хімчистку, і вона дозволить гарантовано повернути надійному дивану або кріслу колишній лоск.

Скористатися такою затребуваною послугою як чищення меблів в Києві можна в нашій компанії «Клінінг-Сервіс». Сучасні технології хімчистки і кваліфіковані досвідчені фахівці допоможуть вашим улюбленим меблям залишатися такими ж гостинними і шикарними, як після покупки.

Хімчистка м'яких меблів у Києві
Догляд за м'якими меблями
Хімчистка м'яких меблів у Києві співробітниками «Клінінг-Сервіс»

Відомо, що наявність досвіду та кваліфікації в будь-якій справі має першорядне значення, і хімчистка меблів в цьому плані не є винятком.

Хімчистка меблів на початковому етапі передбачає ретельний огляд. У нашій компанії чистка меблів і килимів завжди проводиться з попереднім обстеженням, мета якого дізнатися про склад матеріалу і спосіб виробництва виробу. Крім того для попередження можливого небажаного впливу хімічних засобів на оббивку і наповнювач, наші фахівці обов'язково здійснюють тестування. І хоча ця процедура збільшить загальний час чищення, надалі можна буде вже не турбуватися щодо цілісності виробу.

Для боротьби з забрудненнями самого різного походження ми застосовуємо професійні хімічні засоби компанії  «PROCHEM» (England). Наші фахівці для підвищення кваліфікації періодично проходять тренінги, які влаштовують представники PROCHEM.

Основні роботи починаються з вакуумної обробки, для якої задіються потужні професійні пилососи. Далі проводиться власне сама хімчистка меблів. У першу чергу фахівці приймаються за видалення неприємних запахів. Для цього на поверхню оббивки м'яких меблів розпорошуються ефективні дезінфікуючі розчини. Після цього меблі обробляються миючим хімічним розчином.

Більш ефективне видалення грязьових нашарувань здійснюється за допомогою професійного екстрактора «GALАXY» (USA). Це ефективне клінінгове обладнання здатне ввести миючий засіб безпосередньо в глиб матеріалу. Миттєво впливаючи на бруд і зробивши у внутрішньому просторі справжній очисний рейд, засіб вже насичений брудом втягується потужним ротором назад. Цікаво, що на поверхню оббивки меблів не чиниться практично ніякого механічного впливу. У разі необхідності меблі можна просушити повітряним конвектором «AQUA».

Догляд за м'якими меблями: поради професіоналів

М'які меблі виготовляються з використанням найрізноманітніших оббивних матеріалів. Знаючи, що являє собою та чи інша оббивка, можна з більшою впевненістю застосовувати належні чистячі засоби та обладнання. Приміром, з оббивки з флока ні в якому разі не можна зскрібати засохлі грязьові відкладення, а ті, що з'явились на шеніловій оббивці плями від чаю або кави краще за допомогою звичайної серветки. Позбутися від плям жиру на такому матеріалі як жаккард або скотчгард можна за допомогою рушника. Для велюру найбільше підходить злегка зволожена губка.

Звертаємо Вашу увагу! Не слід користуватися сильнодіючими і активними хім. засобами. Результат їх впливу передбачити дуже складно, тим більше без попереднього тестування. Розміщувати м'які меблі найкраще на деякій відстані від джерел тепла і прямих сонячних променів. Також необхідно враховувати, що м'які меблі однаково погано переносять і холод, і вологу атмосферу в приміщенні.

Якщо дотримуватися цих рекомендацій, то меблі завжди будуть в чудовому стані. Ну а якщо все-таки буде необхідно почистити м'які меблі, то сміливо звертайтеся до наших фахівців за телефоном у Києві: (044) 592-38-63
Хімчистка м'яких меблів диванів, Київ, розцінки

М'які меблі найбільш схильні до впливів пилу, вологи і бруду. Часом відчистити м'які меблі самостійно практично неможливо. Ми пропонуємо професійну хімчистку м'яких меблів, диванів і гарантуємо стовідсотковий результат. Перед кожною запланованою хімчисткою ми проводимо ретельний огляд. Відомо, що сучасні меблі виготовляються з самих різних матеріалів, кожен з яких вимагає індивідуального підходу.

Хімчистка м'яких меблів, диванів
повинна бути безпечною, якщо Ви довірите її досвідченим фахівцям, будьте впевнені, що все буде зроблено на найвищому рівні. Ми знаємо, які хімічні засоби приоритетніше використовувати в конкретних випадках і завжди здійснюємо персональний підхід до потреб кожного клієнта. Хімчистка м'яких меблів і диванів поверне їм не тільки приємний естетичний вид, але також позбавить від сторонніх запахів. Представлена послуга неймовірно важлива для громадських установ. Зверніться до нас для хімчистки м'яких меблів, диванів сьогодні і Ви зможете відновити звичні меблі, перетворивши їх зовнішній вигляд, що також безперечно відіб'ється на довговічності їх подальшої експлуатації. Ми з подоланням, ентузіазмом і зрозуміло відповідально підходимо до вирішення виникаючих завдань. Якщо Вам потрібна хімчистка м'яких меблів, диванів і Вас турбують нюанси її проведення, розрахунок вартості та використовувані хімічні засоби, телефонуйте за контактними номерами телефонів в підприємство. Ми з істинним задоволенням проллємо світло на нюанси, які Вас турбують, і запропонуємо зручний для Вас час проведення бажаної хімчистки. Звертайтеся до нас сьогодні і гідний результат виконаних робіт перевершить Ваші очікування.

Необхідна хімчистка м'яких меблів або диванів? Ми готові виконати високоякісну хімчистку, розцінки на яку прийнятні.

<< Назад