Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Мийка басейну та тротуарної плитки в Києві

Чищення басейну

У басейні купатися люблять усі. Уявіть собі: спекотний літній день, сонце в зеніті і немає порятунку від гарячого повітря. Зате у дворі є чудовий басейн з прохолодною і чистою водою! Набравши повні легені, Ви пірнаєте в ароматну свіжість, і на кілька секунд завмерши під водою, виринає на поверхню водойми. Краса!

Однак якщо басейн є вашою власністю, то Вам волею-неволею доведеться утримувати його в ідеальній чистоті. В іншому випадку басейн може зацвісти, на дні з'явиться неприємна слизька субстанція, а над водною поверхнею буде колихатися стійкий запах прілої вогкості.

Компанія «Клінінг - Сервіс», застосовуючи необхідне клінінгове обладнання та відповідні витратні матеріали, виконує такий вид послуг, як чищення басейну. Наші співробітники на високому якісному рівні і в строго оговорені терміни почистять брудний басейн і підготують його до наступаючого купального сезону.

Чищення басейну: особливості

Мийка басейну та тротуарної плитки в КиєвіГоловними проблемами під час експлуатації басейну вважаються грязьовий наліт на стінах і повсюдні вапняні відкладення. Чищення басейну, передбачає обов'язкове видалення цих забруднень. Процес цей, як правило, здійснюється вручну. Для цього наші співробітники користуються особливими швабрами з щільним, але не дряпаючим поверхню обробки басейну, ворсом. Потім наноситься спеціальний очисний склад для видалення грязьового нальоту. Далі грязьовий розчин змивається водою.

Грязьові згустки, навислі над ватерлінією, також ретельно видаляються. Там, де люблять користуватися кремами для засмаги - це типове явище. Креми, змиті з шкіри, плавають по поверхні води, на них інтенсивно налипає пил, і все це згодом рясно осідає вздовж кромки води. Далі здійснюється чистка сходів. З них акуратно видаляється вапняний наліт, всі елементи начищають до блиску.

Надійний засіб для чищення басейну - продукція американської компанії «PROCHEM». За допомогою цих коштів наші фахівці зможуть дбайливо видалити бруд практично з будь-якого матеріалу.

Слід зазначити, що чищення басейну проводиться з урахуванням його поточного стану. Тобто, все залежить від ступеня забруднень. Іноді чищення басейну, будь то критий або відкритий басейн, займає не більше трьох-чотирьох годин, а буває, що доводиться трудитися набагато довше.

Чистий басейн: поради по утриманню

Для нормального функціонування басейну необхідно запастися насосами, якісними фільтрами, нагрівачами води і, зрозуміло, системою очищення води. На вартість обладнання впливає розмір басейну і умови його експлуатації.

Інтенсивна експлуатація басейну передбачає регулярне видалення з чаші водойми листя, різних комах і навіть земноводних, які частенько вибирають басейн для життя і розведення свого численного потомства. Можливо, доведеться придбати для басейну спеціальне велике покривало. Виловлювати сторонні предмети можна за допомогою самого звичайного сачка.

Влітку відкриті басейни, як правило, починають «цвісти» або висловлюючись доступніше, в них починають активно розмножуватися водорості і мікроорганізми. Для боротьби з непроханими гостями застосовуються різні хімічні засоби. Якщо момент втрачений, то необхідне повноцінне чищення  басейну. Наполегливо віддирати чимось твердим прилипший в районі ватерлінії наліт не слід: можна пошкодити поверхню облицювального матеріалу, на яку бруд буде налипати набагато швидше і грунтовніше.

Мийка плитки тротуарної

Ходити по тротуарах, замощених тротуарною плиткою дуже зручно. Міцна тротуарна плитка легко монтується в спеціально підготовлені місця, а її форма і кольорове оформлення залежить від бажання замовника. 

Мийка тротуарної плитки дозволить утримувати поверхню тротуарів у чистому стані і бруд не буде встигати в'їдатися в плитку. Наші фахівці видалять з поверхні плитки плями, використовуючи для цього спеціальні засоби для догляду за каменем. Плями, що дуже в’ілись в плитку  обробляються вручну. Після цього за допомогою високоефективних роторних машин акуратно очищується вся поверхня тротуарної плитки. На заключному етапі плитка омивається із спеціального пристрою, з якого вода подається під великим тиском.

Регулярне чищення басейну і мийка плитки тротуарної нашими фахівцями дозволить Вам підтримувати на своїй дачній ділянці ідеальну чистоту!

Для того щоб замовити клінінгові послуги звертайтеся за телефонами в Києві:

(044) 592-38-63
Мийка басейнів

Будь-який власник заміського будинку або дачі хотів би мати свій власний басейн, щоб отримати можливість плавати не виходячи зі свого двору. І деяким навіть вдається здійснити таку мрію, але існують деякі труднощі, які можуть трохи затьмарити його експлуатацію - обов'язкова мийка басейнів.

На відміну від звичайної ванної або душової, мийка басейнів є не простим завданням, що вимагає не тільки обладнання, а й вправності. Самостійне проведення мийки басейнів, без досвіду проведення таких процедур, може виявитися тривалим і не ефективним. Саме тому ми пропонуємо Вам свої послуги, спрямовані на вирішення цього питання.


Якщо Вам потрібна якісна мийка басейнів, то ми готові запропонувати свої послуги та ефективно допомогти Вам у цьому. Наші співробітники мають досить широку спеціалізацію в сфері клінінгу, тому ми можемо впоратися не тільки з цим завданням, а й організувати у Вас комплексне прибирання, при необхідності.


Мийка басейну повинна проводиться в залежності від того, як часто Ви його використовуєте і з якої причини Вам потрібні наших послуги. Наприклад, якщо Ви зіткнулися з ситуацією, коли в басейн потрапило багато сміття, піску або інші речі, то це може зажадати навіть повного спуску води з очищенням басейну всередині. Але найчастіше наші співробітники проводять чищення за допомогою спеціального обладнання, не зливаючи воду.

Для того, щоб мийка басейну була ефективною, наші співробітники використовують тільки найкращі засоби та обладнання, тому Ви можете розраховувати на те, що ми впораємося з поставленим завданням досить ефективно і швидко.

<< Назад